5 – 6 грудня у м. Київ відбулась науково-практична конференція з міжнародною участю «Компетенції сімейного лікаря в питаннях реабілітації пацієнтів».

З вітальними промовами відкрили конференцію Міністр охорони здоров’я України Зоряна Скалецька, проректор з науково-педагогічної роботи НМАПО імені П.Л. Шупика професор Олександр Толстанов, президент УАСМ, завідувач кафедри сімейної медицини та амбулаторно-поліклінічної допомоги професор Лариса Матюха, директор Інституту сімейної медицини НМАПО імені П.Л. Шупика професор Олег Шекера.

З промовами виступили президент WONKA Europe, голова та професор сімейної медицини в університеті Анкари Мехмет Унган «Перспективи розвитку сімейної медицини -  бачення WONKA», президент EQUIP д.мед.н. Заліка Клеменц-Кетіш провів бріф-презентацію ворк-шопу «Індикатори якості в роботі сімейного лікаря з погляду Європи», професор Олександр Толстанов виступив з доповіддю «Безперервний професійний розвиток – формальна та інформальна складові. Що нового очікує лікаря?»

Впродовж конференції відбулось 26 тренінгів з практичними навичками, проведено два ворк-шопи, відбулось безліч плідних дискусій.

Після закінчення конференції всі учасники отримали сертифікати.