У межах розбудови Системи електронної реєстрації на навчання, з наступного тижня починається впровадження вкрай важливого кроку - електронного цифрового підпису (ЕЦП) в процесі оформлення  договору та акту виконаних робіт для фізичних осіб.

Ці роботи були виконані під методичним керівництвом кафедри медичної інформатики та при активній участі співробітників навчального, планово-фінансового відділів та відділу інформаційного забезпечення НМАПО імені П.  Л. Шупика.

Використання ЕЦП  у системі E.NMAPO.EDU.UA  дозволить спростити процедуру реєстрації, адже ЕПЦ допомагає суттєво знизити інтенсивність паперового документообігу. І вже з 8 лютого 2021 р. для тих, хто має ЕЦП - договори та акти виконаних робіт не потрібно буде надсилати поштою.

Електронний цифровий підпис допоможе  зробити електронну реєстрацію на навчання у Академії зручнішою для користувачів, а саму процедуру прискорити.