Із глибоким сумом сповіщаємо, що на 80-му році пішов із життя видатний український вчений, Онищенко Валерій Степанович (1941), доктор медичних наук (1994), професор (1996), завідувач кафедри ортопедичної стоматології (1992-2007), «Заслужений діяч науки і техніки України» (2003).

У 1964 р. закінчив Київський медичний інститут. У 1994 р. захистив докторську дисертацію «Непереносимість сплавів металів зубних протезів».

За більше ніж 40-річну діяльність зробив великий внесок у науковому напрямку: використання сплавів металів для виготовлення зубних протезів, заміщення дефектів коронок зубів та зубних рядів, профілактика та лікування ускладнень протезування.

Висловлюємо глибокі співчуття рідним та близьким, всім, хто знав його, працював, поважав і любив. Його внесок у вітчизняну стоматологію та науку залишиться назавжди у пам’яті учнів та людей. Вічна, світла пам’ять про шановного Онищенка Валерія Степановича завжди буде з нами.