19 жовтня 2021 року пішов з життя академік НАМН України член-кореспондент НАН України, доктор медичних наук, професор кафедри нефрології та нирковозамісної терапії Пиріг Любомир Антонович.

Колектив НУОЗ України імені П.Л. Шупика висловлює глибоку скорботу з приводу смерті відомого вченого, лікаря, засновника кафедри нефрології та Української асоціації нефрологів.

Академік НАМН України, чл.-кор. НАН України, заслужений діяч науки і техніки, лауреат Державної премії в галузі науки і техніки України, активний громадський діяч: ініціатор створення і перший президент (1990-2007) Всеукраїнського лікарського  товариства, президент Світової федерації українських лікарських товариств (з 2000 року), депутат Верховної Ради України 1-го скликання. Нагороджений орденом «Знак пошани», Орденом Князя Ярослава Мудрого, відзначений Почесними грамотами Верховної Ради, Кабінету Міністрів України,  численних громадських організацій. Автор (співавтор) понад 500 наукових публікацій з питань нефрології, понад 20-ти посібників, підручників.

Світлий та незгасний спомин про його добрі земні справи назавжди залишиться у пам'яті та серцях усіх, хто його знав, любив та шанував.

Висловлюємо співчуття рідним, близьким та усім друзям.

Вічна пам'ять.