Search

 
 

Електронна реєстрація – найкоротший шлях до омріяних знань. У цьому переконалися вже чимало слухачів, які скористалися послугою. Про це свідчить статистика, наведена у попередній статті з теми. 

У період нового набору на курси удосконалення хочемо звернути вашу увагу на актуальну технічну новацію – електронну реєстрацію слухачів через офіційний веб-сайт НУОЗ України імені П. Л. Шупика.

Розвивається співпраця між Національним університетом охорони здоров’я України імені П. Л. Шупика та закладами вищої освіти Республіки Узбекистан. Двічі делегація Республіки Узбекистан на чолі з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Узбекистан в Україні Алішером Курмановим у складі, зокрема, Міністра охорони здоров’я Каракалпацької Республіки Мурада Курбанова, відвідала університет.

У жовтні 2021 року буде проведена конференція «Сучасні методи дослідження в епоху СOVID-19». Захід відбудеться  у межах співпраці між НУОЗ України імені П. Л. Шупика та Королівським коледжем патологів, (Велика Британія).

Цього тижня під час візиту до Республіки Узбекистан відбулась зустріч проректора з міжнародних зв’язків та науково-педагогічної роботи з іноземними громадянами НУОЗ України імені П. Л. Шупика професора Олесі Гульчій  з Надзвичайним і Повноважним послом України в Республіці Узбекистан Миколою Дорошенком, на якій обговорювались питання розвитку співробітництва в медичній сфері.

З нагоди Дня медичного працівника Президент відзначив високими державними нагородами видатних українців за вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної системи охорони здоров'я, надання кваліфікованої медичної допомоги, рятування життя людей в умовах поширення коронавірусної хвороби COVID-19 та високу професійну майстерність.

16 червня 2021 року відбулось чергове засідання вченої ради НУОЗ України імені П. Л. Шупика. Проводив засідання голова вченої ради, ректор, академік НАМН України професор Юрій Вороненко.

14–15 червня на базі Центру громадського здоров’я (ЦГЗ) відбулися зустрічі мультисекторальних робочих груп зі Спільної зовнішньої оцінки (СЗО), що координується ВООЗ в усіх країнах-членах. Метою діяльності робочих груп є надання рекомендацій у 19 технічних сферах, таких як реалізація Міжнародних медико-санітарних та її фінансування; безпечність харчових продуктів, зоонози та ветеринарна медицина; антимікробна резистентність; лабораторна мережа; біобезпека та біозахист; система епідеміологічного нагляду тощо.

12 червня 2021 року профспілковий комітет НУОЗ України імені П. Л. Шупика з нагоди дня Медичного працівника організував для своїх працівників одноденну автобусну екскурсійну поїздку «Черкаси - козацьке місто».

У Страсбурзі (Франція) відбулося чергове засідання Комітету з біоетики Ради Європи (РЄ). Зважаючи на пандемію Covid-19, країни-члени РЄ брали участь дистанційно.

У межах співпраці НУОЗ України імені П. Л. Шупика та Каракалпацького медичного інституту 8 червня 2021 р. відбулася майстер-сесія «Коронавірусна інфекція у вагітних та дітей: ризики і стратегії їх мінімізації» («Coronavirus Infection in Pregnancy and Children: Risks Prevention Strategies»).

Як ми повідомляли раніше, завідувач кафедри патологічної та топографічної анатомії професор Олена Дядик минулого року взяла участь як співкерівник у процедурі захисту дисертаційної роботи на здобуття ступеня доктора філософії у Міланському університеті Бікокка (Італійська Республіка).