Search

 
 

17-го квітня відбувся міжнародний Діабетологічний форум експертів, який, зважаючи на нинішню ситуацію в Європі, відбувся в режимі online.

В якості голови і доповідача у форумі взяв активну участь завідувач кафедри діабетології НМАПО імені П.Л. Шупика член-кореспондент НАМН України, професор Б.Н. Маньковський, який, в тому числі, представив останні дані щодо ролі цукрового діабету, як фактору ризику тяжкого перебігу коронавірусної інфекції COVID-19.

У роботі форуму взяли участь відомий діабетолог з Польщі професор Лешек Чупруняк, який розповів про організацію допомоги хворим на цукровий діабет в умовах карантину в Польщі, а також діабетологи з Києва доктор медичних наук Л.К. Соколова і один з провідних кардіологів нашої країни професор Максим Соколов, які обговорили різні аспекти ведення хворих з діабетом в сучасних умовах.

В якості слухачів в форумі взяли участь понад 200 лікарів з різних регіонів нашої країни. Усі учасники зійшлися на думці про те, що подібні зустрічі з використанням сучасних технологій потрібно проводити і після закінчення карантину.