Наприкінці вересня в Києві відбудеться два великих форуми: ХІХ Національний конгрес кардіологів України та 14-та щорічна Міжнародна нефрологічна академія  REENA, яка організована кафедрою нефрології та НЗТ НМАПО імені П.Л. Шупика.

Імплементація нефрологічних знань в кардіологічні проблеми сучасності є очевидною. Як приклад – участь зав. кафедрою нефрології та НЗТ НМАПО імені П.Л. Шупика в розробці документу «Коморбідність при хронічній серцевій недостатності. Консенсус Всеукраїнської асоціації кардіологів України та Всеукраїнської асоціації фахівців з серцевої недостатності» у якості співавтора-консультанта. Цей документ планується для затвердження на кардіологічному конгресі.

Міжнародна нефрологічна академія REENA проходитиме три дні (24 - 26 вересня) у вигляді майстер-класів, конференції та клінічної практики. В REENA беруть участь національні доповідачі, зокрема з НМАПО імені П.Л. Шупика, також запрошені спікери з Бельгії, Франції, Канади, Білорусі, Російської федерації тощо.  В цьому році нефрологічна академія знов отримала акредитацію міжнародних асоціацій – ISN та  IPNA. Нагадаємо, що REENA представляє Українську асоціацію дитячих нефрологів (УАДН) та Українську асоціацію нефрологів (УАН)-

Теми REENA  цього року дуже різноманітні та цікаві. Докладніше про програму та реєстрацію тут www.nephrology.kiev.ua