02 вересня відбулось чергове засідання вченої ради факультету підвищення кваліфікації викладачів (ПКВ).

Відкриваючи засідання голова вченої ради факультету ПКВ Лариса Бабінцева звернула увагу присутніх на особливості навчального процесу в період карантину, що зазначено в рекомендаціях МОН України відносно створення безпечних умов організації освітнього процесу та в наказі НМАПО імені П. Л. Шупика від 26.08.2020 № 3033.

Відповідно до порядку денного засідання наступне питання традиційно було присвячено стану трудової та виконавчої дисципліни на кафедрах факультету. Оскільки перше та друге питання пов’язані між собою та, безумовно, їх виконання залежить від епідситуації у місті Києві та країні, то відбулась жвава та конструктивна дискусія стосовно різних аспектів освітнього процесу на кафедрах факультету.

Надалі відбулась відверта розмова про готовність кафедр факультету до акредитації освітньо-наукових програм. Відмічена унікальність факультету в тому, що чотири його кафедри (іноземних мов, медичної інформатики, філософії, педагогіки, психології, медичного та фармацевтичного права) забезпечують викладання нормативних і вибіркових дисциплін освітньої складової здобуття вищої освіти на третьому (освітньо-науковому) рівні для всіх ліцензованих спеціальностей.

Наступне питання, як завжди, стосувалося виконання кафедрами факультету рішень вченої ради Академії та відображення його в щоквартальному моніторингу. Заступник голови вченої ради професор Станіслав Видиборець, зокрема зауважив на виконання рішень із терміном «постійно».

Наприкінці засідання було розглянуто особову справу Л. П’янковської щодо обрання на посаду старшого викладача кафедри педагогіки, психології, медичного та фармацевтичного права, а також питання з розділу «Різне».

Актуальність матеріалу: 67.5% - 4 Голосів
Корисність матеріалу: 62.5% - 4 Голосів