2 вересня 2020 року відбулось чергове засідання вченої ради медико-профілактичного і фармацевтичного факультету. Член комісії вченої ради факультету з навчально-методичної роботи доцент С. Соловйов доповів про стан внутрішнього аудиту освітянської діяльності на кафедрах факультету.

Член атестаційної комісії завідувач кафедри контролю якості і стандартизації лікарських засобів доцент С. Убогов доповів про результати державної атестації лікарів- і провізорів-інтернів та аналіз заходів кафедр факультету, спрямованих на підвищення рівня практичної підготовки лікарів (провізорів)–інтернів. Середній бал за результатами атестації провізорів-інтернів на одержання звання провізора–спеціаліста зі спеціальності «Загальна фармація» складає 4,30 що свідчить про збереження належного рівня підготовки.

Завідувач кафедри медицини праці, психофізіології та медичної екології, професор Д. Варивончик представив звіт з роботи на посаді за 2013 - 2020 роки. У звітному періоді завідувач кафедри отримав вчене звання «професор». Кафедра щорічно виконувала план комплектування циклів. За звітній період був автором і співавтором 115 наукових праць (в т.ч. 6 монографій). За результатами обговорення вченою радою факультету роботу професора Д. Варивончика на посаді завідувача та колективу кафедри медицини праці, психофізіології та медичної екології за звітний період визнано задовільною та рекомендовано вченій раді НМАПО імені П. Л. Шупика затвердити проєкт рішення з цього питання.

Доцент С. Убогов представив особову справу к.біол.н., ст. дослідника Соловйова Сергія Олександровича, як претендента на посаду доцента кафедри організації і економіки фармації. Виконано та подано до спеціалізованої вченої ради докторську дисертаційну роботу на тему: «Наукове обґрунтування фармацевтичного забезпечення етіологічної діагностики, вакцинопрофілактики та фармакотерапії вірусних інфекцій» за спеціальністю 15.00.01 – технологія ліків, організація фармацевтичної справи та судова фармація. Має вчене звання старшого дослідника за спеціальністю 226 Фармація, промислова фармація. За результатами таємного голосування вченою радою факультету одноголосно було обрано Соловйова Сергія Олександровича на посаду доцента кафедри організації і економіки фармації НМАПО імені П.Л. Шупика терміном на 2 роки.

Доцент С. Убогов представив особову справу к мед. н. Копач Катерини Дмитрівни,  як претендента на посаду доцента кафедри медицини праці, психофізіології та медичної екології. Завідувач кафедри Д. Варивончик зазначив, що Катерина Копач в 2019 р. успішно захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук на тему: «Оцінка ризиків та профілактика виробничо-зумовленої захворюваності працівників стоматологічної служби в умовах застосування сучасних медичних технологій» (науковий керівник проф. Д. Варивончик). За результатами таємного голосування вченою радою факультету одноголосно було обрано Копач Катерину Дмитрівну на посаду доцента кафедри медицини праці, психофізіології та медичної екології терміном на 2 роки.

За результатами обговорення вченою радою факультету було порушено клопотання перед вченою радою НМАПО імені П. Л. Шупика щодо об’єднання кафедр управління охороною здоров’я та медичної статистики НМАПО імені П.Л. Шупика. Порушено клопотання перед вченою радою НМАПО імені П. Л. Шупика щодо зміни назви «кафедри мікробіології, епідеміології та інфекційного контролю» на нову назву «кафедра мікробіології».

Завідувач кафедри контролю якості і стандартизації лікарських засобів, д. фарм. н. доцент С. Убогов доповів про результати вступних випробувань до магістратури в НМАПО імені П. Л. Шупика в 2020 році. Успішно пройшли вступні випробування: за спеціальністю 226 «Фармація, промислова фармація» галузі знань 22 «Охорона здоров’я» − 24 особи; за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування» галузі знань 28 «Публічне управління та адміністрування» − 42 особи.

Актуальність матеріалу: 81.25% - 8 Голосів
Корисність матеріалу: 81.25% - 8 Голосів