Google search

 
 

23 червня 2021 року на засіданні кафедри хірургії та судинної хірургії НУОЗ України імені П. Л. Шупика відбулася атестація трьох аспірантів кафедри хірургії та судинної хірургії.

Аспірант третього року навчання А. Глаголєва під керівництвом завідувача кафедри професора С. Саволюка виконує дисертацію «Застосування автоматичного режиму біоелектрозварювання в лікуванні варикозної хвороби нижніх кінцівок», яка дозволить стандартизувати підходи до максимальної безпеки застосування технології ендовенозного електрозварювання в умовах планової флебології шляхом удосконалення автоматичної зварки для рутинного впровадження цієї малотравматичної хірургічної методики в стаціонари 1-го дня. 

Очний аспірант денної форми третього року навчання Д. Завертиленко виконує дисертацію «Лапароскопічна гастроплікація в хірургічному лікуванні метаболічного синдрому» під керівництвом професора С. Саволюка. Робота є інноваційною, оскільки передбачає розробку підходів до оптимального хірургічного лікування коморбідних пацієнтів з ожирінням та метаболічним синдромом за наявності гастроезофагеальної рефлюксної хвороби, інтеграцію компонентів програми хірургії швидкого відновлення (Fast Track Surgery) шляхом виконання рестриктивного (гастроплікація) та антирефлюксного (фундоплікація) компонентів малоінвазивного лапароскопічного втручання.

 

Очний аспірант денної форми другого року навчання А. Дембіцький під керівництвом професора С. Саволюка працює над дисертацією за темою «Тактика комплексного хірургічного лікування хронічної венозної недостатності С5 – С6 клінічних класів, що присвячена інтеграції інноваційних малоінвазивних та малотравматичних хірургічних підходів до лікування важких форм хронічної венозної недостатності з ускладненнями у вигляді трофічних виразок.

 

Активність та вмотивованість трьох аспірантів кафедри, які працюють над дисертаціями в рамках планової ініціативно-пошукової науково-дослідної роботи кафедри хірургії та судинної хірургії НУОЗ України імені П. Л. Шупика «Інноваційні технології в хірургічному лікуванні захворювань органів черевної порожнини, черевної стінки та судин», що дозволяє реалізовувати амбітні та пріоритетні науково-практичні кафедральні розробки навіть в такі складні карантинні часи та обмеження, що зумовлені пандемією COVID-19.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Корисність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також