Search

З 25.03 до 8.04 на кафедрі ендокринології НМАПО імені П.Л. Шупика  буде проводитися  цикл ТУ «Ендокринні аспекти патології статевих залоз».

Куратор циклу Самсон Оксана Ярославівна тел. +38 066 737 24 77,

e-mail:  samson1oksana@gmail.com

Для реєстрації потрібно: АБО переслати  куратору циклу  О. Самсон на вайбер або через e-mail фото наступних документів: путівку (фото зовнішньої та внутрішньої сторінки з печаткою установи та підписом головного лікаря), копію диплома про вищу медичну освіту та заповнену картку. Для зворотнього зв’язку ОБОВ’ЯЗКОВО потрібно вказати ваш номер телефону та е-mail.

АБО, якщо ви надіслали документи поштою, прохання передзвонити куратору та повідомити про це.

АБО, також можливо привезти документи на кафедру особисто, не порушуючи при цьому умов карантину.

Після реєстрації  вас ознайомлять з робочим планом, переліком питань для заліку та списком рекомендованої літератури. Щодня за допомогою інтернет технологій будуть проводитися лекції, семінари та розбір клінічних випадків.

Залік буде проведений  дистанційно. Після закінчення циклу ТУ кожному буде видано посвідчення встановленого зразку, оригінал якого ви зможете забрати особисто після припинення карантину або зможете отримати поштою. Фото посвідчення також може бути надіслане на ваш телефон відразу по закінченню курсу.