Шановні лікарі - стоматологи дитячі! На кафедрі стоматології дитячого віку з 26.05.2020 по 26.06.2020 планується проведення циклу СТАЖУВАННЯ.

В умовах карантину для швидкого та зручного оформлення слухачів на цикл пропонуємо зареєструватись у Системі електронної реєстрації лікарів і провізорів на офіційному сайті НМАПО імені П. Л. Шупика.  Якщо під час реєстрації у Вас виникнуть труднощі – звертайтесь на електронну пошту відділу комунікацій - [email protected] – з радістю Вам допоможемо.

УВАГА: підтвердження реєстрації відбувається протягом 3 - 4 днів, тому плануйте заздалегідь.

Або звернутайтесь до відділу СПЕЦІАЛІЗАЦІЇ ТА СТАЖУВАННЯ з понеділка по четвер з 10.00 до 13.00 год. та з 14.00 до 16.30  год  (І поверх, кабінет № 12). З питань уточнення інформації прохання звертатися за телефоном (044) 205-48-26  (відділ спеціалізації).

Куратор циклу: асистент кафедри Ходзінська Ірина Романівна;

Контактний телефон: 096 657 86 19

У разі подовження карантину реєстрація та зарахування слухачів на цикл проводиться у дистанційному режимі.

Порядок оформлення слухачів на цикл:

1. Надати в електронному вигляді документи для реєстрації.
  • Путівка;
  • копія диплома про вищу освіту;
  • копія свідоцтва про шлюб у випадку зміни прізвища;
  • копія трудової книжки;
  • копія сертифікату лікаря-спеціаліста.
  1. Всі вищезазначені документи необхідно відсканувати або сфотографувати та надіслати електронною поштою на адресу кафедри [email protected] В листі обов’язково вказати контактний номер мобільного телефону. У відповідь отримати електронний лист щодо отримання документів.

Оригінал путівки, одне фото 3х4 та копії документів відправити Новою поштою на відділення №89 м. Київ, Ходзінська Ірина Романівна, тел. 0966578619.

1. Навчання на циклі проводиться в он-лайн режимі. Куратор циклу створить у Вайбері групу циклу для консультацій та надання додаткової інформації.

У разі знаття карантину, будемо раді бачити Вас на  кафедрі 26.05 2020.   До зустрічі.