Google search

Засновник наукової школи:

МАМЧИЧ ВОЛОДИМИР ІВАНОВИЧ – професор, доктор медичних наук. З жовтня 1965 року за конкурсом був зарахований в очну аспірантуру на кафедру хірургії КІУЛ (нині НУОЗ України імені П. Л. Шупика), яку з успіхом завершив в 1968 році, захистивши кандидатську, а в 1980 року докторську дисертацію з проблем жовчно-кам’яної хвороби та її ускладнень. З жовтня 1968 року працював асистентом, а з 1985 року професором хірургії. В 1980 році отримав науковий ступінь д.мед.н. з хірургії, а в 1985 році посаду професора. В квітні 1989 року очолив кафедру хірургії та проктології, а з березня 2010 року по цей час працює професором цієї ж кафедри. Професор В. І. Мамчич був науковим керівником відділень хірургії, гнійної хірургії, торакальної, судинної хірургії, ендокринології Київської обласної клінічної лікарні та хірургічних відділень лікарень № 5, № 15 та госпіталю прикордонних військ. За період з 1968 по 2015 роки під його керівництвом захищено 6 докторських дисертацій з проблем хірургії шлунково-кишкового тракту, гепатопанкреато-біліарної хірургії, судинної та торакальної хірургії та проктології, та 28 кандидатських дисертацій крім вищезазначених дисциплін з гнійної хірургії, ендокринології та герніології. Автор та співавтор 311-ти наукових праць, у тому числі 311 у наукометричних виданнях, h-index за Google Scholar – 5. Спеціальність 14.01.03 «Хірургія».

Професор Мамчич В. І. в 1999 році організував та очолив Асоціацію хірургів-гепатологів України, сьогодні є почесним членом Асоціації хірургів-гепатологів держав СНД, входить до складу Європейської та  Всесвітньої асоціації ІНРВА, Європейської асоціації проктологів та ендоскопістів. Був учасником та доповідачем на міжнародних конференціях в США (міста Нью-Йорк, Вашингтон, Майямі, Лас Вегас), Австралії (міста Брісбен, Аделаїда), Канаді (місто Монреаль), Великобританії (міста Единбург, Глазго), Ізраїлі (міста Тель-Авів, Ієрусалім), Іспанії (міста Мадрид, Барселона), Німеччині, Франції, Росії, Швейцарії, Сербії та ін.

Місія школи: вирішення проблем шлунково-кишкового тракту та гепатопанкреатобіліарної хірургії (гострий та хронічний холецистит та їх ускладнення, гострий та хронічний панкреатит та їх ускладнення, виразкової хвороби шлунку та дванадцятипалої кишки та їх ускладнення), проктології (гострий апендицит, геморой, колостоми та ін.), ендокринології (щитоподібна залоза та тімус), судинної хірургії (варикозне розширення вен нижніх кінцівок, облітерувальний ендартеріїт та атеросклероз).

Напрямки діяльності школи: проблеми шлунково-кишкового тракту та гепатопанкреатобіліарної хірургії (гострий та хронічний холецистит та їх ускладнення, гострий та хронічний панкреатит та їх ускладнення, виразкова хвороба шлунку та дванадцятипалої кишки та їх ускладнення), проктології (гострий апендицит, геморой, колостоми та ін.), ендокринології (щитоподібна залоза та тімус), судинна хірургія (варикозне розширення вен нижніх кінцівок, облітерувальний ендартеріїт та атеросклероз).

Наукова школа створена на основі 311-ти фундаментальних наукових праць, з них – 6-ти захищених докторських та 28-ми кандидатських дисертаційних роботах, 12-ти виданнях наукових праць, 3-х міжнародних та 9-ти науково-практичних конференціях, 9-ти монографіях та 3-х науково-популярних видань тощо. Наукові видання.

Публікації на основі яких була створена школа 

Колектив наукової школи

Колектив наукової школи складається з наступних представників:

професор Шуляренко В. А.; професор Шевнюк М. М.; професор Паламарчук В. І.; професор Кебкало А. Б., h-index за Google Scholar – 3; професор Цапенко В. О.; професор Косован В. М. та 8 доцентів та асистентів кафедри, які захистили кандидатські дисертації під керівництвом професора Мамчича В. І.

Отримані патенти, свідоцтва:

впроваджено 6 патентів та авторських свідоцтв. 

Участь у діяльності спеціалізованих вчених рад та експертна діяльність

Участь у діяльності спеціалізованих вчених рад:

керівник школи професор Мамчич В. І. з 1998 по 2010 рік був головою Спеціалізованої вченої ради НУОЗ України імені П. Л. Шупика Д26.613.08 (спеціальність 14.01.2003 «Хірургія»), а з 2010 року по цей час входить до складу ради Д26.613.03 (спеціальності - 14.01.20 «Шкірні та венеричні хвороби», 14.01.25 «Судова медицина», 14.01.39 «Клінічна лабораторна діагностика»). Професор Кебкало А. В. також входить до складу цієї ради.

З 2015 року по цей час професор Мамчич В. І. входить до складу Спеціалізованої ради НМУ імені О. О. Богомольця Д 26.003.03 (спеціальності – 14.01.01 «Акушерство та гінекологія», 14.01.03 «Хірургія», 14.01.09 «Дитяча хірургія»).

Професор Мамчич В. І. протягом довгого терміну співпрацював  зі спеціалізованими радами НУОЗ України імені П. Л. Шупика, НМУ ім. О. О. Богомольця та з вченими спеціалізованими радами академій та університетів  міст Харкова, Вінниці, Дніпропетровська, Донецька, Львова та Тернопіля.

Участь у підготовці нормативних документів

Оновлюється

Отримані відзнаки, нагороди, гранти

Оновлюється

Міжнародна діяльність

Міжнародна діяльність:

професор В. І. Мамчич є почесним членом асоціації хірургів – гепатологів СНД, входить до складу Європейської та Всесвітньої асоціації НРВА, Європейської асоціації та міжнародної герпіології та проктології. Був неодноразовим учасником міжнародних конференцій в США, Великобританії, Канаді, Австралії, Іспанії, Франції, Росії, Німеччині, Бельгії, Нідерландах, Ізраїлі, Швейцарії, Сербії та ін.

Отримані гранти:

професор Мамчич В. І. отримав гранти на проведення 12-ти конференцій та участь в міжнародних конференціях: від вітчизняних та іноземних фірм.

Участь у наукових форумах, періодичних виданнях, трансфер знань

Періодичні видання за участі школи: керівник школи заснував у 2001 році науково-практичний журнал, який включено до Переліку наукових фахових видань МОН України, до міжнародних та вітчизняних наукометричних/реферативних баз та інтернет-каталогів: Хірургія України». Сьогодні професор Мамчич В. І. входить до складу редакційної колегії цього видання.