Малиш Ігор Ростиславович – професор кафедри, доктор медичних наук

1976–1982 рр. – лікувальний факультет Ворошиловградського медичного інституту.

1982–1983 рр. –інтернатура з анестезіології–реаніматології на кафедрі анестезіології–реаніматології Ворошиловградського медичного інституту на базі Ворошиловградської обласної клінічної лікарні.

1987; 1989 рр.- курси удосконалення за спеціальністю «Анестезіологія та інтенсивна терапія» у Центральному інституті удосконалення лікарів м. Москва.

1992 р. – стажування  на протязі 7 місяців у відділенні анестезіології та інтенсивної терапії у  клініках AKH, м. Відень, Австрія.

1999 - стажування  у відділенні  інтенсивної терапії Birmingham Royal Hospital, м. Бірмінгем, Великобританія.

2011 р. – стажування в відділенні  анестезіології та інтенсивної терапії Hospital Nord, м. Марсель, Франція.

2012 р. – стажування в  відділенні інтенсивної терапії нейрохірургічного профілю Національного госпіталя нейрохірургії та неврології м. Лондон, Великобританія.

1983-1988 р- лікар-анестезіолог  відділення анестезіології та інтенсивної терапії Луганської обласної клінічної  лікарні.

1988-2000 рр.- завідувач відділення анестезіології та інтенсивної терапії Луганської обласної клінічної  лікарні.

2000-2003 рр.- головний науковий співробітник Українського науково-практичного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

2003- по нинішній час - завідувач  відділенням інтенсивної терапії загального профілю Київської міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги.

Стаж роботи за спеціальністю «Анестезіологія та інтенсивна терапія» – 34 р.

З 1988 р. – вища кваліфікаційна категорія зі спеціальності «Анестезіологія та інтенсивна терапія».

1992-1997 рр.- асистент кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Луганського державного медичного університету.

1997-2000 рр.- доцент кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Луганського державного медичного університету

2007- 2011 рр. доцент кафедри  анестезіології та інтенсивної терапії Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика.

2011- по нинішній час професор  кафедри  анестезіології та інтенсивної терапії Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика.

З 1983 р. – член Асоціації анестезіологів України.

1988 р.- захистив кандидатську дисертацію за фахом «Анестезіологія та інтенсивна терапія»

1997-2000 р.- голова  областної асоціації анестезіологів Луганської області.

1997-2000 р.- головний анестезіолог Луганської області.

2000 р.- рішенням Атестаційної колегії МОН України присвоєно вчене звання доцента кафедри анестезіології та інтенсивної терапії.

2007 р.- захистив докторську дисертацію за фахом «Анестезіологія та інтенсивна терапія»

З 2007 р.-  член республіканської проблемної  комісії з анестезіології та інтенсивної терапії.

З 2009 р.- член спеціалізованної вченої ради Д 26.613.02 при Національній медичній академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика.

В 2013 р. рішенням Атестаційної колегії МОН України присвоєно вчене звання професора кафедри анестезіології та інтенсивної терапії.

Входив до організаційного комітету та приймав участь в вітчизняних і міжнародних з’їздах, симпозіумах, конгресах, конференціях та семінарах. Опубліковано 217 наукових робіт за тематикою: інтенсивна терапія у постраждалих з поєднаною  та комбінованою травмою,  анестезія у травмованих з опіковою травмою, інтенсивна терапія у постраждалих з черепно-мозковою травмою, організація системи надання невідкладної медичної допомоги постраждалим при техногенних аваріях та катастрофах та терористичних актах.. Є співавтором першого національного підручника «Анестезіологія та інтенсивна терапія».

Був науковим керівником двох кандидатських дисертацій, які були успішно захищені.

У 2000 році була присуджена Державна премія України в галузі науки та техніки за наукову розробку та впровадження медичної системи життєзабезпечення постраждалих під час техногенних аварій та катастроф.

У 2004 році  було присвоєно почесне звання «Заслужений лікар України».

У 2010 році нагороджений Почесною грамотою Верховної Ради України.