Search

 

Доктор медичних наук, доцент

Закінчила Національний медичний університет імені О. О. Богомольця у 2000 році. Навчалась в магістратурі, з 2001 року – в аспірантурі на кафедрі дитячих інфекційних хвороб та дитячої імунології НМАПО імені П.Л. Шупика. Тема кандидатської дисертації на тему “Вікові особливості менінгітів у дітей (етіологія, епідеміологія, клініка, диференційна діагностика)”

Педагогічний стаж з 2005 року, з 2012 року – на посаді доцента.

У вересні 2016 року захистила докторську дисертацію на тему «Діагностика та медико-соціальний супровід первинних імунодефіцитів у дітей». Має понад 60 друкованих праць. Співавтор національних підручників «Дитяча імунологія», «Педіатрія», «Дитячі інфекційні хвороби» .

Напрямки наукової роботи на кафедрі: пневмококова та гемофільна інфекції у дітей та їх імунопрофілактика; первинні імунодефіцити у дітей, розробка заходів щодо покращення діагностики первинних імунодефіцитів, створення і ведення реєстру хворих на первинні імунодефіцити. Відповідає за наукову роботу кафедри.

Член Європейського товариства з первинних імунодефіцитів (ESID), член товариства клінічних імунологів (CIS), член організаційного комітету Центрально-Східно-Європейського міжнародного освітнього проекту “J-project”. Член правління ГО «Всеукраїнська асоціація дитячої імунології» та ГО «Рідкісні імунні захворювання».