Search

 

Кандидат медичних наук, доцент

Закінчив Національного медичного університету ім. О.О.Богомольця в 1998 році за спеціальністю “Лікувальна справа”. Аспірантура на кафедрі дитячих інфекційних хвороб та дитячої імунології НМАПО імені П.Л. Шупика 1999-2002 рр. Тема кандидатської дисертації “Вивчення впливу стану здоров’я та факторів місцевого захисту на формування специфічної імунної відповіді при вакцинації оральною поліомієлітною вакциною у дітей”.

Педагогічний стаж з 2002 року, на посаді доцента - з 2008 р. Виконує обов’язки завуча кафедри.

Від 2011 року працює головним позаштатним спеціалістом за фахом «Дитячої імунологія» Департаменту охорони здоров’я м.Києва.

У 2012-2014 роках був секретарем Національної технічної групи експертів з імунопрофілактики. Від 2014 року - експерт консультативно-експертної групи «Вакцини та імунобіологічні препарати» Державного експертного центру МОЗ України, член Центральної групи оперативного реагування щодо НППІ при МОЗ України.

Автор більше 40 друкованих праць, співавтор навчального посібника „Актуальні питання вакцинопрофілактики інфекційних хвороб у дітей”, національних підручників «Дитяча імунологія» та «Дитячі інфекційні хвороби».

Член Європейського товариства з дитячих інфекційних хвороб (ESPID), член правління ГО «Всеукраїнська асоціація дитячої імунології».