Search

Біляєв Андрій Вікторович, 1964 р. народження, закінчив Київський медичний інститут імені академіка О.О. Богомольця з відзнакою у 1987 р. Надалі навчався у клінічній ординатурі при кафедрі анестезіології та реаніматології Київського медичного інституту імені академіка О.О. Богомольця. Кандидат медичних наук з 1992 р., доктор медичних наук з 1999 р. Працював анестезіологом-реаніматологом у Київському окружному військовому госпіталі МО України, анестезіологом-реаніматологом у міському науково-методичному протибольовому центрі МОЗ України, асистентом і надалі доцентом на кафедрі анестезіології, реаніматології та медицини катастроф Національного медичного університету імені академіка О.О. Богомольця.

Кандидат медичних наук, доцент

Танцюра Людмила Дмитрівна навчалась на педіатричному факультеті Дніпропетровської державної медичної академії та в 1988 році, після проходження інтернатури, отримала спеціальність "Неонатологія". Наступні 2 роки навчалась в клінічній ординатурі з неонатології. В 2000 році пройшла спеціалізацію з дитячої анестезіології. Працювала у відділеннях реанімації та інтенсивної терапії новонароджених в Дніпропетровську та в Києві.

Кандидат медичних наук, доцент.

Загальний стаж роботи після закінчення медичного інституту 45 років, стаж роботи в НУОЗ імені П.Л. Шупика 34 роки. Закінчила педіатричний факультет Київського медичного інституту  імені академіка О.О. Богомольця в 1975 році з відзнакою за спеціальністю «педіатрія». Навчання в медичному інституті поєднувала з роботою – на перших курсах молодшою медичною сестрою у відділенні виходжування новонароджених та недоношених дітей, з четвертого курсу до закінчення навчання – медсестрою в соматично-гематологічному відділенні дитячої клінічної лікарні № 14 м. Києва (НДСЛ ОХМАТДИТ).

Кандидат медичних наук, асистент

Ячник Ігор Миколайович навчався в Київському медичному інституті Української асоціації народної медицини та закінчив його в 2004 році за спеціальністю "Лікувальна справа ". Після проходження інтернатури отримав спеціальність "Дитяча анестезіологія", після чого працював у відділенні інтенсивної терапії НДСЛ «ОХМАТДИТ» м. Києва.

В 2009-2011 р.р. навчався в клінічній ординатурі з дитячої анестезіології, після чого вступив до аспірантури з дитячої анестезіології та в 2016 році захистив дисертацію на ступінь кандидата медичних наук «Рання діагностика органної недостатності у дітей з септичними ускладненнями». З 2016 року працює асистентом кафедри дитячої анестезіології та інтенсивної терапії НУОЗ України імені П. Л. Шупика, поєднуючи науково-педагогічну діяльність з роботою лікарем  відділення інтенсивної терапії НДСЛ «ОХМАТДИТ». Ячник І.М. є автором 18 наукових робіт.

Асистент

В 1994 році закінчила Дніпропетровський медичний інститут, педіатричний факультет. Інтернатура зі спеціальності “Дитяча анестезіологія” в 1994-1997 рр. Після інтернатури працювала 7 років анестезіологом у районній лікарні, а з 2003 року – в Київській міській дитячій клінічній лікарні №1. Працює викладачем на кафедрі з 2013 року. Автор і співавтор 23 наукових публікацій. В теперішній час працює над дисертаційною роботою на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук.

Кандидат медичних наук, асистент

Навчалась в НМУ імені академіка О.О. Богомольця, педіатричний факультет,  який  закінчила в 2012 році. Інтернатура зі спеціальності «Дитяча анестезіологія» в 2012-2014р.р., клінічна ординатура в 2014-2016р.р. З 2016 року навчалась в аспірантурі на кафедрі дитячої анестезіології та інтенсивної терапії НУОЗ України імені П. Л. Шупика. Навчання в аспірантурі та роботу над кандидатською дисертацією сполучала з роботою анестезіолога в НДСЛ «ОХМАТДИТ». У вересні 2020 року успішно захистила кандидатську дисертацію «Фактори ризику і профілактика виникнення стресових виразок в постопераційному періоді у дітей».