Search

Біляєв Андрій Вікторович, 1964 р. народження, закінчив Київський медичний інститут імені академіка О.О. Богомольця з відзнакою у 1987 р. Надалі навчався у клінічній ординатурі при кафедрі анестезіології та реаніматології Київського медичного інституту імені академіка О.О. Богомольця. Кандидат медичних наук з 1992 р., доктор медичних наук з 1999 р. Працював анестезіологом-реаніматологом у Київському окружному військовому госпіталі МО України, анестезіологом-реаніматологом у міському науково-методичному протибольовому центрі МОЗ України, асистентом і надалі доцентом на кафедрі анестезіології, реаніматології та медицини катастроф Національного медичного університету імені академіка О.О. Богомольця.

З 2000 р. працює професором, а з 2013 р. – завідувачем кафедри дитячої анестезіології та інтенсивної терапії НУОЗ України імені П.Л. Шупика. Професор з 2004 р. Понад 100 наукових праць, 13 монографій, співавтор 2 підручників та 3 національних підручників. Підготував 4 кандидата медичних наук та 1 доктора медичних наук зі спеціальності 14.01.30 – анестезіологія та інтенсивна терапія.

Коло професійних та наукових інтересів – гемостаз, клінічне харчування, штучна вентиляція легень, гемодинаміка і шок, крововтрата.

Стажування і підвищення кваліфікації:

  • Конгрес Європейської асоціації анестезіологів (ESA). Париж. Франція. 2018 р.
  • Конгрес Американської асоціації анестезіологів (ASA). Бостон. США. 2017 р.
  • Міжнародний конгрес з питань тромбозу та гемостазу (ISTH). Берлін. Німеччина. 2017р.
  • Конгрес Європейської асоціації анестезіологів (ESA). Лондон. Великобританія. 2016 р.
  • Міжнародний конгрес з питань тромбозу та гемостазу (ISTH). Канада. Торонто. 2016 р.
  • Конгрес Європейської асоціації анестезіологів (ESA). Швеція. Стокгольм. 2014 р.
  • Конгрес Американської асоціації анестезіологів (ASA). Нью-Орлеан. США. 2014 р.