Міська клінічна дитяча лікарня №1,

Міська клінічна дитяча лікарня №2,

ДУ «Інститут педіатрії, акушерства та гінекології НАМН України»,

Житомирська обласна дитяча лікарня.

Співпраця фахівців та адміністрації  Житомирської обласної дитячої клінічної лікарні з НМАПО ім. П.Л.Шупика має початок з 2004 року, коли на базі лікарні було відкрито філію кафедри з циклом тематичного удосконалення «Абдомінальна лапароскопічна хірургія дитячого віку». Це  перша і єдина установа в Україні де був набутий досвід оперативних втручань та відповідні кадри з питань підготовки фахівців з дитячої лапароскопії.  За минулий час навчання пройшли більше 300 фахівців з різних регіонів України. Підготовлено: 3 кандидата медичних наук, 1 доктор медичних наук (професор), затверджена тема докторської дисертації з питань інервації сечового міхура (нейрогенний сечовий міхур) - це новий напрямок у лікуванні даної патології.