Search

Кандидат медичних наук, Назар Оксана Василівна, 07.09.1978р.н., освіта вища медична за фахом „Педіатрія”, закінчила Вінницький національний медичний університет, педіатричний факультет у 2002 році. У 2004 році спеціалізація зі спеціальності «Дитяча неврологія», у 2015 році зі спеціальності «Організація і управління охороною здоров’я», у 2020 році – зі спеціальності «Фізична та реабілітаційна медицина» 

З 2004 року старший лаборант на кафедрі та лікар дитячий невролог ДЗ «Український медичний центр реабілітації дітей з органічним ураженням нервової системи МОЗ України».Очна аспірантура за спеціальністю «Нервові хвороби» у НМАПО імені П.Л. Шупика (2007-2011р.). У 2012 році захищено дисертаційну роботу за темою «Покращення ефективності комплексної реабілітації дітей з церебральним паралічем» та присвоєно науковий ступень кандидата медичних наук. 

З 2011р. асистент кафедри. З 2014р. по 2021р. – заступник директора з організаційно-методичної роботи, лікар дитячий невролог Державного закладу «Український медичний центр реабілітації дітей з органічним ураженням нервової системи Міністерства охорони здоров’я України». З 2018р доцент кафедри, з жовтня 2021р. – завідувач кафедри.

МАРТИНЮК Володимир Юрійович  - Кандидат медичних наук, доцент. Заслужений лікар України.

Освіта- вища. Закінчив Тернопільський державний медичний інститут у 1974 р, факультет «Лікувальна справа»

Директор Українського медичного центру реабілітації дітей з органічним ураженням нервової системи МОЗ України.

Кандидат медичних наук.  Доцент. Заслужений лікар України. Почесний професор Алмаaтинського інституту удосконалення лікарів.

Заслужений лікар України, доктор медичних наук, професор, проректор з науково-педагогічної та лікувальної роботи НУОЗ України імені П.Л. Шупика, 

Моісеєнко Р.О. 14.12.1963 року народження, освіта: вища медична за фахом „педіатрія” - Донецький медичний інститут ім. М.Горького педіатричний факультет (1987); вища з державного управління – Національна Академія державного управління при Президентові України (2004), спеціальність „державне управління”.

Кандидат медичних наук, доцент

Свистільник В.О  закінчила педіатричний факультет Національного медичного університету імені академіка О.О. Богомольця в 1993 році.

Після закінчення інтернатури по спеціальності Дитяча неврологія - з 1997 року працювала на посаді лікаря - невролога для надання ургентної допомоги в неврологічному відділенні міської дитячої клінічної лікарні №1 м. Києва.

Кандидат медичних наук, доцент.

Народився 17 квітня 1958 року в м. Рівне. Закінчив у 1981 році педіатричний факультет Київського медичного інституту, інтернатура за спеціальністю «педіатрія» в ДКЛ №2 м. Києва. Працював лікарем невідкладної допомоги, а з 1983 року - дитячим неврологом.

1989 ‑ 1992 рр навчання в очній аспірантурі на кафедрі неонатології КМАПО. Працював на кафедрі неонатології, дитячої психоневрології, неврології №2, дитячої неврології та медико-соціальної реабілітації.

Доцент кафедри, кандидат медичних наук, головний позаштатний спеціаліст з фаху «Дитяча неврологія» Департаменту охорони здоров’я КМДА (м. Київ)

Народилась 02 грудня 1958 року. В 1984 році закінчила Київський медичний інститут імені О.О.Богомольця та отримала диплом лікаря за спеціальністю „Педіатрія”.

З 1984 по 1988 р.р. працювала педіатром в Снігурівській ЦРЛ Миколаївської області.