Заслужений лікар України, доктор медичних наук, професор, проректор з науково-педагогічної та лікувальної роботи НМАПО імені П.Л. Шупика,

Моісеєнко Р.О. 14.12.1963 року народження, освіта: вища медична за фахом „педіатрія” - Донецький медичний інститут ім. М.Горького педіатричний факультет (1987); вища з державного управління – Національна Академія державного управління при Президентові України (2004), спеціальність „державне управління”.

З 1987 року працювала лікарем-педіатром у м. Донецьку, з 1995 по 2010 рр та з 2011 по 2013 рр працювала у Міністерстві охорони здоров’я України на посадах від провідного спеціаліста до Першого заступника Міністра, з 2010 по 2011 роки - директор Департаменту охорони здоров’я КМДА.

З 2005 року - асистент, доцент, з 2013 по 2016рр. - завідувач кафедри дитячої неврології та медико-соціальної реабілітації НМАПО імені П.Л.Шупика. У 2015 році присвоєно вчене звання професор кафедри дитячої неврології та медико-соціальної реабілітації.

З 2016 року - проректор з науково-педагогічної та лікувальної роботи НМАПО імені П.Л. Шупика

УМОЗ України працювала над підготовкою та реалізацією Законів України, постанов Уряду, загальнодержавних та цільових програм в охороні здоров’я, нормативно-правових актів, регламентуючих діяльність служби організації медичної допомоги населенню, охорони материнства і дитинства, зокрема.

Визначалась координатором ряду успішно втілених в Україні проектів міжнародної гуманітарної та технічної допомоги, зокрема, проектів з Урядом Японії, Швейцарської Конфедерації, Кубою, Німеччиною, ЮНІСЕФ, USAID, Агентства міжнародного розвитку США, тощо. Неодноразово брала участь, як доповідач та учасник від України, у нарадах високого рівня: ВООЗ, ЮНІСЕФ, Світового банку, Генеральної Асамблеї ООН з питань охорони здоров’я.

Стажувалась у США, Швеції, Швейцарії з питань епідеміології в охороні здоров’я, медико-соціальної реабілітації, імунопрофілактики та телекомунікацій.

У 2004 році захистила дисертаційну роботу за темою «Наукове обґрунтування системи медико-соціальної допомоги дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування, у державних інтернатних закладах», присвоєно науковий ступень кандидата медичних наук. У 2013 році захистила дисертаційну роботу за темою «Медико-соціальне обґрунтування оптимізації системи надання медичної допомоги дітям і матерям», присвоєно науковий ступень доктора медичних наук. Має 360 друкованих наукових праць, брала участь у роботі над 104 монографіями та навчальними  посібниками.

Основний напрямок наукової діяльності: організація медичної допомоги населенню, охорона материнства і дитинства, соціальна педіатрія, медико-соціальна допомога дітям з особливими потребами, реабілітація, паліативна медицина.