Search


Кандидат медичних наук, Назар Оксана Василівна, 07.09.1978р.н., освіта вища медична за фахом „Педіатрія”, закінчила Вінницький національний медичний університет, педіатричний факультет у 2002 році. У 2004 році спеціалізація зі спеціальності «Дитяча неврологія», у 2015 році зі спеціальності «Організаціяі управління охороною здоров’я», у 2020 році – зі спеціальності «Фізична та реабілітаційна медицина» 

З 2004 року старший лаборант на кафедрі та лікар дитячий невролог ДЗ «Український медичний центр реабілітації дітей з органічним ураженням нервової системи МОЗ України».Очна аспірантура за спеціальністю «Нервові хвороби» у НМАПО імені П.Л. Шупика (2007-2011р.). У 2012 році захищено дисертаційну роботу за темою «Покращення ефективності комплексної реабілітації дітей з церебральним паралічем» та присвоєно науковий ступень кандидата медичних наук. 

З 2011р. асистент кафедри. З 2014 року – заступник директора з організаційно-методичної роботи, лікар дитячий невролог Державного закладу «Український медичний центр реабілітації дітей з органічним ураженням нервової системи Міністерства охорони здоров’я України». З 2018р доцент кафедри.

Автор 43 друкованих наукових праць. Приймала участь в адаптації клінічних настанов та розробці клінічного протоколу надання медичної допомоги та медичної реабілітації «Церебральний параліч та інші органічні ураження головного мозку у дітей, які супроводжуються руховими порушеннями» (наказ МОЗ України № №286 від 09.04.2013р.).

Атестована на вищу категорію зі спеціальності «Дитяча неврологія» 

Основний напрямок наукової діяльності: соціальна педіатрія, неврологія розвитку, діагностика та лікування захворювань нервової системи, організація медико-соціальної допомога дітям з обмеженням життєдіяльності, реабілітація.

Дійсний член Європейської академії дитячої інвалідності (EACD), Європейського товариства дитячих неврологів (EPNS). З 2019 року – Національний представник від Європейської академії дитячої інвалідності.Секретар журналу «Соціальна педіатрія та реабілітологія»