СІМОНОВ Сергій Сергійович

ssimonov54@ukr.net
+380504420069

В 1977 році закінчив військово-медичний факультет при Саратівському медичному інституті, отримав спеціальність – військовий лікар.

З 2009 року по нинішній час працює в Національній медичній академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика, на кафедрі фтизіатрії і пульмонології, на посаді доцента.

В 2002 році присуджено науковий ступінь кандидата медичних наук зі спеціальності «пульмонологія».

В 2006 році отримав державну нагороду «Заслужений лікар України».

В 2014 році присвоєно вчене звання доцента кафедри фтизіатрії і пульмонології.

В 2014 році підтверджена категорія зі спеціальності «пульмонологія» - вища.

Викладацька діяльність: Систематично, згідно робочого плану, читає лекції, проводить практичні та семінарські заняття з курсантами передатестаційних циклів, тематичного удосконалення, спеціалізації, інтернами.

Брав участь у проведенні науково-практичних конференцій на кафедрі та в ДУ „Національний інститут фтизіатрії і пульмонології ім. Ф. Г. Яновського НАМН України”. Неодноразово виступав з доповідями.

Наукова діяльність пов’язана з вивченням основних питань пульмонології та сучасними методами лікування.