Search

Співробітники кафедри постійно виконують лікувальну роботу у базових відділеннях та інших відділеннях Київської обласної клінічної лікарні. Викладачі кафедри проводять амбулаторні консультативні неврологічні прийоми в поліклініці Київської обласної клінічної лікарні, постійно проводяться планові обходи і огляди хворих професорсько-викладацьким складом кафедри, здійснюють виїзди по санавіації в інші медичні установи України відповідно графіку відділу санітарної авіації МОЗ України.

Сучасні методи лікування впроваджені в клінічну роботу:

 1. Ішемічний інсульт- тромболітична терапія (єдиний метод який може запобігти розвитку інсульту при його використанні в перші 4 години розвитку захворювання.
 2. Постінсультна реабілітація-  комплексний підхід, заснований на багаторічному досвіді і традиціях клініки з використанням голкорефлексотерапії, фізіотерапії, масажу, кінезотерапії, психотерапії та ін.
 3. Запаморочення, нудота, головні болі, шум у голові і вухах- сучасне діагностичне забезпечення кафедри та висококваліфікований персонал дають можливість розраховувати на правильну діагностику причин даних станів, а отже, підібрати оптимальну тактику їх лікування.
 4. Діагностика та лікування остеохондрозу, захворювань суглобів, болю в спині- комплексний підхід у лікуванні з використанням фармакотерапії, голкорефлексотерапії, фізіотерапії, акупресури, аурикулотерапії, фармакопунктури, кінезотерапії та ін.
 5. Лікування розладів сну і втоми при розсіяному склерозі - комплексний підхід, заснований на багаторічному досвіді і традиціях клініки з використанням голкорефлексотерапії, лазерорефлексотерапії, електрорефлексотерапії.
 6. Лікування залишковіх парезів обличчя у разі уповільнення відновлення функції мімічних м’язів при невропатії лицевого нерва - комплексний підхід, заснований на багаторічному досвіді і традиціях клініки з використанням голкорефлексотерапії, лазерорефлексотерапії, електрорефлексотерапії 

Клінічні бази кафедри:

 1. КНП КОР «Київська обласна клінічна лікарня».
 2. ДЗ «Український спеціалізований диспансер радіаційного захисту населення міністерства охорони здоров’я України».
 3. ФОП Довгий Ігор Леонідович.
 4. Медичний центр «Кібер клініка Спіженка».
 5. ДУ «Національний інститут серцево-судинної хірургії імені М.М.Амосова НАМН України».
 6. ФОП Сулік Роман Володимирович «Клініка Доктора Суліка»
 7. ТОВ «А.А.Партнерс».
 8. Васильківська центральна районна лікарня 

Проведення фахових шкіл і майстер-класів

У 2018 р. в аспекті безперервного розвитку лікарів кафедра запровадила систематичне (не менше одного разу на місяць) проведення фахових шкіл і майстер-класів для підвищення кваліфікації лікарів-неврологів і рефлексотерапевтів. У 2020 р. в умовах карантинних обмежень школи працюють в режимі онлайн.