Доктор  медичних наук, доцент, професор кафедри клінічної, лабораторної імунології та алергології Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика (сумісник)

У 1979 році закінчив лікувальний факультет  Вінницького медичного інституту імені М.І.Пирогова

З 1999 року займає посаду головного лікаря Київської міської клінічної лікарні №8.

У 2004 році захистив дисертацію за спеціальністю “імунологія та алергологія” – 14.03.08 та отримав вчений ступінь кандидата медичних наук.

У  2011 році захистив докторську дисертацію  за спеціальністю 14.03.08 “імунологія та алергологія”.

З 2005 року працює на кафедрі (за сумісництвом).

Має більше 100 публікацій з них:  82 наукового і 4 навчально-методичного характеру, а саме:   являється співавтором 1 підручника ,1 монографії, 2 учбово-методичних посібників.

Має багаточисельні  державні нагороди.

Заслужений лікар України.