SearchКебуладзе Іван Михайлович — к.мед.н., доцент. Працює на кафедрі з 2007 року. В рамках НДР кафедри виконавець теми «Розробка дренажів поліуританових із антимікробними властивостями».

  1. Кебуладзе Іван Михайлович
  2. FetM@optima.com.ua
  3. Освіта: Київський медичний інститут імені О.О. Богомольця, лікувальний факультет.
  4. Кваліфікація: кандидат медичних наук, доцент кафедри «Комбустіології та пластичної хірургії», є сертифікованим членом ВАПРЕХ , віце-президент ВАПРЕХ з видавничої діяльності, зам. головного редактора науково-фахового журналу «пластична, реконструктивна і естетична хірургія», член Бразильскої  ассоціації пластичних хірургів.
  5. З 1972 до 1973 року працював лікарем-хірургом у Клінічній лікарні № 7 міста Києва. З 1973 до 1977 року працював в Інституті хімії високомолекулярних сполук АН УРСР на посаді молодшого наукового співробітника. З 1977 до 1980 року працював лікарем у Морському гідрофізичному інституті АН УРСР. З 1980 до 2014 року  працював в Інституті ендокринології та обміну речовин імені В. П. Комісаренко на посаді старшого наукового співробітника, потім завідувачем відділу мікрохірургії та провідним науковим співробітником. З 1994 по 2011 рік очолював клініку пластичної та реконструктивної хірургії «FetM». З 2002 до 2007 року працював на посаді доцента кафедри хірургії та опікових хвороб  НМАПО імені П. Л. Шупика. Від 2007 року працює на посаді доцента кафедри комбустіології та пластичної хірургії НМАПО імені П. Л. Шупика
  6. Опублікував 120 наукових праць, 2 методичні рекомендації. Має 12 патентів на винаходи різних способів лікування та створення медичних інструментів.
  7. З 2007 року  на посаді доцента кафедри комбустіології та пластичної хірургії НМАПО  керує програмою тематичного удосконалення лікарів за циклом «Пластична хірургія тулуба», автор навчальних планів та програм циклів ТУ «Пластична хірургія тулуба».