Макеєва Тетяна Іванівна – кандидат медичних наук, доцент

Освіта:  Одеський медичний університет

Професійна діяльність:

• 1978-1982 рр. – ординатор нейрохірургічного відділення Херсонської обласної лікарні.
  • 1980-1983 рр. – аспірантура на кафедрі нейрохірургії Київського інституту удосконалення лікарів.
  • 1983 р. - кандидат медичних наук (дисертаційна робота на тему: «Множинні внутрішньочерепні гематоми»).
  • 1983 – 1988 рр. – асистент кафедри нейрохірургії НМАПО  імені П. Л. Шупика імені П. Л. Шупика.
  • З 1988 р. по теперішній час - доцент кафедри нейрохірургії НМАПО  імені П. Л. Шупика.

Автор 68 наукових праць, співавтор 9 підручників та навчальних посібників, 2 монографій. Куратор циклу інтернатури за спеціальністю «Нейрохірургія»

Напрямки наукової роботи: дегенеративні захворювання хребта, травма центральної та периферичної нервової системи.

Лікар-нейрохірург вищої кваліфікаційної категорії.