Кафедра неонатології НУОЗ України імені П. Шупика проводитиме цикл тематичного удосконалення в онлайн режимі Циклу ТУ "Актуальні питання неонатології в клінічній практиці педіатра та лікаря загальної практики – сімейної медицини" 22.04 – 11.05.2021 р.

Куратор циклу Костюк Олена Олександрівна - доцент кафедри неонатології, кандидат медичних наук.

Контактні дані: т. 067-704-05-51, e-mail: [email protected]

Система, яка буде використана для забезпечення онлайн-навчання: Zoom.

Тривалість занять 40 хв з перервами по 15 хв. Кількість занять згідно робочого плану (додається).

Порядок оформлення на цикл:

Реєстрація слухачів проводиться в дистанційному режимі. Пакет документів для оформлення на цикл буде надіслано на електронну пошту бажаючих пройти цикл тематичного удосконалення.

Підготовлений пакет документів надсилається за адресою:

Відділення Нової пошти м. Києва № 77 (проспект Героїв Сталінграду, 55)  куратору циклу Костюк Олені Олександрівні (т.  067-704-05-51).

Тестовий вхідний та вихідний рівень знань (додається) буде проводитися в дистанційному режимі: слухачу буде надано текст опитувальника електронною поштою. Слухач відповідає на запитання письмово та засвідчує особистим підписом скан/фото своєї відповіді, яка зберігається на кафедрі. Аналогічно проводиться анкетування слухачів про задоволеність навчання на кафедрі та щодо корупційних ризиків.

За бажанням слухача посвідчення про проходження циклу буде передано поштовим повідомленням.

Робочий план

Контроль вхідного рівня знань слухачів

Оцінка рівня знань

Перелік літературних джерел