Search

Завідувач кафедри

ШУНЬКО Єлизавета Євгеніївна - доктор медичних наук, професор, член-кореспондент НАМН України, заслужений діяч науки і техніки України.

Головний позаштатний спеціаліст з неонатології МОЗ України з 2004 по 2016 рік. Член Спеціалізованої Вченої Ради Д.26.003.04 по захисту докторських і кандидатських дисертацій за спеціальністю «Педіатрія» НМУ імені О.О.Богомольця та Спеціалізованої Вченої Ради Д 26.613.10 НУОЗ України імені П.Л.Шупика.

 

Писарєв Андрій Олександрович закінчив педіатричний факультет Київського медичного інституту імені О.О.Богомольця в 1988 році. Працював на посаді лікаря неонатолога пологового будинку №2 м. Києва, з 1998 року працював на посаді наукового співробітника Інституту Педіатрії, акушерства та гінекології НАМН України, в 1996 році захистив кандидатську дисертацію на тему «Функціональний стан печінки новонароджених, матері яких отримували гормональні препарати для передпологової підготовки, пологозбудження та пологоактивації». 

Доктор медичних наук, професор кафедри

Закінчив Київський медичний інститут за фахом "Лікувальна справа" у 1985 році. Інтернатура з анестензіології та реанімації. З 1989 р. працював на посаді лікаря-реаніматолога у відділенні реанімації та інтенсивної терапії новонароджених та недоношених дітей НДІ ПАГ (тепер Державна установа «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології імені академіка О.М. Лук’янової НАМН України»), з 1991 р. працював на посаді наукового співробітника відділення неонатології.

Кандидат медичних наук, доцент

Закінчила Ленінградський педіатричний медичний інститут у 1991 році. Працювала дільничним педіатром, педіатром у дитячому відділенні, неонатологом пологового будинку. Має вищу категорію з неонатології.

В НМАПО з 1995 року, навчання в клінічній ординатурі, потім в аспірантурі.

Тетяна Валеріївна Кончаковська – доцент кафедри неонатології, кандидат медичних наук, доцент.

Закінчила з відзнакою Київський медичний інститут імені О.О.Богомольця за спеціальністю «Педіатрія» у 1986 році. З 1987р. до 1999 р. працювала неонатологом і дитячим анестезіологом відділення інтенсивної терапії новонароджених НДСЛ «ОХМАТДИТ». Має вищу категорію з неонатології.

Кандидат медичних наук, доцент.

Закінчила Івано-Франківський державний медичний інститут за спеціальністю “Лікувальна справа” у 1989 році, інтернатура з педіатрії, працювала лікарем-неонатологом пологового будинку. Стаж роботи за спеціальністю з 1990 року. Має вищу категорію з неонатології.

Аспірантура на кафедрі неонатології КМАПО 1992-1997рр. Тема кандидатської дисертації ”Особливості постнатальної адаптації та імунітету у новонароджених, які народились від жінок, інфікованих вірусами простого герпесу та цитомегалії”.