Кандидат медичних наук, головний дитячий стоматолог Київської області, головний лікар дитячої обласної стоматологічної поліклініки, асистент. Правцює на кафедрі з 2015 року.

Адреса електронної почти:  kaf_sdv@ukr.net

Освіта: Вища медична .

В 1983 р. закінчила Київський медичний інститут, стоматологічний факультет.

З 1983 р. по теперішній час працюю в КЗ БМР "Дитяча стоматологічна поліклініка" м.Біла Церква.

З 1987р. призначена завідуючою відділенням КЗ БМР "Дитяча стоматологічна поліклініка"

В 1994 р. призначена головним обласним дитячим стоматологом Київської області.

З 1999 р. секретар Асоціації стоматологів Київської області.

В 2001 р. призначена головним лікарем КЗ БМР "Дитяча стоматологічна поліклініка".

В 2001р. призначена секретарем медичної ради головних лікарів  м.Біла Церква.

Кваліфікація: лікар-стоматолог дитячий вищої кваліфікаційної категорії

Професійна діяльність:

Наукова діяльність:  В 2002 році захистила кандидатську дисертацію на тему "Розробка та обгрунтування принципів і методів профілактики карієсу зубів у дітей, що часто хворіють".

Має печатні роботи в наукових журналах «Вісник стоматології», «Современная стоматология», «Ваше здоров”я», «Фармацевтичний вісник.».

Додаткова інформація: головний лікар КЗ БМР  "Дитяча стоматологічна поліклініка"; міський позаштатний фахівець (м.Біла Церква);  головний дитячий стоматолог Київської області;голова "Стоматологічної Асоціації Київщини";Заслужений лікар України.