Кафедра щорічно приймає участь у "Європейському дні здорових ясен-European Gum Health EFP", розробивши спеціальну програму "День здорових ясен", яка спрямована на виявлення захворювань пародонту і надання первинної пародонтологічної допомоги широким масам населення України, що потребують допомоги фахівців відповідного профілю. З цією метою на кафедрі терапевтичної стоматології ІС НМАПО імені П.Л. Шупика була розроблена єдина карта пародонтологічного обстеження пацієнтів, яку отримали лікарі-стоматологи СПНМЦ НМАПО імені П.Л. Шупика, 14 державних стоматологічних поліклінік м. Києва і усі регіональні відділення АЛПУ, включаючи Одесу, Харків, Львів, Запоріжжя, Ужгород, Білу Церкву, Полтаву, Вінницю, Дніпро, Івано-Франківськ, Краматорськ. Цю програму у 2017 році підтримали і активно допомогли її реалізації: Українська асоціація зубних гігієністів (президент - проф. О.В. Деньга), Українська академія стоматологічного здоров'я (президент - проф. Н.О. Савичук), ТМО "Стоматологія" м. Київ, директор ІС НМАПО імені П.Л. Шупика (проф. - О.М. Дорошенко).