Сьогодні, 24 червня, виповнюється 80 років від дня народження видатного вченого, завідувача кафедри медичної інформатики професора Озара Мінцера.

Життя людини взагалі, а вченого, особливо, ніколи не буває спокійним і прогнозованим. Бурхливі сплески, не завжди передбачувані течії, нескінченні ризики роблять наше життя таким, що постійно потребує додаткової енергії.

Професора О. Мінцера доля в деякому сенсі береже. Йому вдається зберігати основні наукові напрями діяльності та продовжувати досягати в них відчутних результатів.

Серед сучасних актуальних напрямів наукової роботи, що пов’язані з розробленням і впровадженням новітніх інформаційних і педагогічних технологій, такі дослідження: мобільна медицина, створення штучного інтелекту, індивідуалізація навчання (створення портфоліо).

Автор декількох концепцій в Україні: медичної електронної паспортизації, єдиного медичного освітнього простору, інформатизації закладу вищої освіти. Співкерівник проєктів щодо отримання другої вищої освіти за спеціалізаціями «медичне право», «економіка охорони здоров’я», «медична біологія» в форматі дистанційного навчання.

На кожному кроці свого життя та професійної діяльності Озара Петровича вирізняють його найкращі, як людини та науковця, якості: високий професіоналізм, наполегливість, цілеспрямованість, рішучість, організаторський та керівницький талант, та разом із тим мудрість, гнучкість, велика повага до колег, співробітників і підлеглих.

Віддана праця та видатні заслуги відомого вченого, високопрофесійного педагога, організатора створення основ медичної інформатики, однойменної кафедри та спеціалізованої вченої ради, заслуженого діяча науки і техніки України професора Озара Мінцера неодноразово відзначена державою та громадськістю.

Працівники факультету підвищення кваліфікації викладачів, кафедри медичної інформатики, учні щиро вітають невтомного ентузіаста та організатора, трудовий шлях якого є яскравим прикладом відданого служіння інтересам охорони здоров’я, освіти, науки, інтересам Вітчизни.

Вельмишановний Озаре Петровичу, зичимо міцного здоров’я, миру, родинного затишку, сил для невтомної та натхненної праці, яскравого майбутнього. Бажаємо Вам нових ідей і нестандартних рішень, невичерпного творчого натхнення та наснаги.