2 березня 2020 року на кафедрі хірургії та судинної хірургії Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика МОЗ України (завідувач кафедри – д. мед. н., професор С. Саволюк) розпочалося навчання лікарів-інтернів 2 року за спеціальністю «Хірургія».

Професор С. Саволюк на вступній лекції доповів про план навчання в інтернатурі та завдання, які стоять перед молодими фахівцями, та вимоги щодо рівня теоретичної та практичної підготовки з акцентами на сучасні малоінвазивні хірургічні методики та технології швидкого відновлення, на принципи доказової медицини в умовах ургентної та планової хірургії.

Були представлені графіки лекцій, семінарських та практичних занять, погоджено графіки обходів в хірургічних відділеннях завідувача кафедри, д. мед. н., професора С. Саволюка та доцента В. Лисенко, графіки клінічних та патолого-анатомічних конференцій, чергувань співробітників кафедри та лікарів-інтернів в клініці, відпрацювання практичних навичок в тренінговому класі кафедри (лапароскопічний тренажер, електрохірургічні інструменти, зшиваючи апарати).

По завершенню виробничої наради співробітники кафедри хірургії та судинної хірургії побажали наснаги в навчанні та опануванні тонкощів професії хірурга своїм молодим колегам.