Кафедрою вірусології проведено цикл ТУ «Сучасні проблеми TоRCH-інфекцій» з 02.03 по 17.03.2020 року на базі вірусологічної лабораторії «ЦІВЛ з діагностикою СНІДу та ОНВІ» ДУ «Одеського лабораторного центру МОЗ України» для фахівців області.

В межах робочого плану з проблем ВУІ (TоRCH-інфекцій) проведено практичні заняття з використанням імунологічних, вірусологічних та імунохімічних підходів до діагностики.

Лекції, семінари та практичні заняття проводились викладачами кафедри вірусології доцентами Т. Александріною, О. Обертинською та С. Степанюк. Враховуючи реалії сьогодення щодо надзвичайного стану  щодо поширення коронавірусної інфекції COVID-2019 при проведенні циклу були внесені зміни до робочого плану та програми в межах 15 %. Вони стосувалися практичних занять проведених доцентами О. Обертинською, С. Степанюк, Т. Александріною щодо відпрацювання методик роботи методом полімерапзної ланцюгової реакції у реальному часі у надзвичайних ситуаціях.

Наприкінці навчання були сформульовані висновки на підставі оцінки ефективності набутих теоретичних знань, спеціальних практичних навичок та умінь та проведено анкетування слухачів.