В даний час, в непростих умовах пандемії, кафедра анестезіології та інтенсивної терапії НМАПО імені П.Л. Шупика, повністю перейшла на дистанційну форму навчання як інтернів, так і слухачів ТУ.

При цьому, головним завданням, яке ставить кафедра, є безперервність навчального процесу з використанням відкритого і вільного доступу до освітніх ресурсів, включаючи наявні в Інтернеті.

Слухачам надаються календарно-тематичні плани, рекомендовані навчальні матеріали, контрольні тести.

Викладачі кафедри надали свої планові лекції у вигляді навчальних фільмів з демонстрацією слайдів та відео-коментарями до них. Дані навчальні матеріали розміщені на кафедральному сайті (http://kafanest.kiev.ua/) в розділі «Лекції».

До того ж, в соціальній мережі «Фейсбук» була організована сторінка «Лікарський освітній портал», на якій так само видаються лекції з найбільш актуальної тематики із залученням лекторів з США. Так нещодавно розміщена лекція зав. кафедрою проф. О. Лоскутова «Короновірус - висвітлення проблеми», набрала за тиждень понад 40 тис. переглядів. При цьому на перегляд даного інформаційного каналу підписуються не тільки інтерни, які проходять навчання на кафедрі, але й інші клініки, спільноти та інститути.

Наступним кроком дистанційного навчання було впровадження «on-line» лекцій, які проводяться згідно з розкладом. Дані лекції проводяться на платформі «Discord», через яку можна здійснювати зворотний зв'язок зі слухачами і фіксувати їх присутність.

Надалі кафедра планує збільшити кількість лекційних відеофільмів і вивести «on-line» лекції в фейсбук.