23 квітня в агенції УНІАН відбулася прес-конференція, присвячена дуже актуальному питанню - поєднанню цукрового діабету та інфекції COVID-19. Для участі в прес-конференції були запрошені завідувач кафедри діабетології НМАПО імені П.Л. Шупика, член-кореспондент НАМН України професор Б. Маньковський і завідувач кафедри інфекційних хвороб НМУ імені О.О. Богомольця професор О. Голубовська.

Професор Маньковський у своєму виступі і відповідях на питання підкреслив, що є переконливі дані про те, що цукровий діабет не підвищує ризик захворюваності коронавірусною інфекцією, але значно погіршує перебіг цього інфекційного захворювання в осіб, що захворіли, особливо на тлі високої глікемії. Були дані відповіді на питання щодо рекомендацій щодо попередження і лікування COVID-19 у пацієнтів з цукровим діабетом.

Дана прес-конференція була представлена на ряді національних телевізійних каналів нашої країни.