18 червня 2020 року на засіданні кафедри хірургії та судинної хірургії відбулася заключна атестація трьох клінічних ординаторів кафедри  - Фазаїла Ісмаілова (Азербайджан) (куратор – професор С. Саволюк), Алфа Джошуа (Нігерія) (куратор –В. Ходос), Дурдиєва Мекана (Туркменістан) (куратор –професор С. Саволюк).

Під час засідання заслуховувалися звіти про виконання індивідуальних планів навчання та підготовки клінічних ординаторів кафедри, з критичною та об’єктивною оцінкою їх діяльності та рекомендації щодо подальшого продовження навчання в аспірантурі.

Всі клінічні ординатори висловили задоволеність навчанням на кафедрі та в НМАПО, оскільки створений мікроклімат та підтримка навчальних умов завідувачем кафедри професором С. Саволюком, який залучає цікаві інноваційні підходи в наукову, освітню та лікувальну роботу очолюваної ним хірургічної клініки, приваблює на навчання на кафедрі хірургії та судинної хірургії. Це  свідчить про авторитет кафедри та Академії серед випускників навчальних закладів нашої держави, країн ближнього та дальнього зарубіжжя.