03 вересня 2020 року під головуванням декана хірургічного факультету доцента Володимира Шуби, за участі проректора з науково-педагогічної та лікувальної роботи професора Раїси Моісеєнко відбулась конференція трудового колективу хірургічного факультету у дистанційному режимі за допомогою програмного забезпечення Zoom.

Конференцію відкрив доцент В. Шуба, який проінформував присутніх про мету проведення конференції обумовленої вимогами конкурсу та порядку проведення конкурсного відбору при заміщенні вакантних посад науково-педагогічних працівників та укладання з ними трудових договорів (контрактів) на посаду завідувача кафедри. Професор Р. Моісеєнко повідомила, що в газеті «Урядовий кур’єр» № 147 від 01.08.2020 був оголошений конкурс на заміщення вакантної посади завідувача кафедри ортопедії і травматології №1 НМАПО імені П. Л. Шупика. Для участі в конкурсі надійшла заява від професора Г. Герцена. Співголова конференції професор Р. Моісеєнко відзначила, що з автобіографією та програмою розвитку кафедри ортопедії і травматології №1, розробленою кандидатом професором Генріхом Герценом, делегати ознайомилися у дистанційному режимі.

В обговоренні взяли участь делегати конференції трудового колективу: професор Георгій Козинець, професор Ольга Біляєва, професор Олександр Мовчан, декан хірургічного факультету доцент Володимир Шуба, які позитивно оцінили програму розвитку кафедри ортопедії і травматології № 1. За результатами голосування делегатами конференції трудового колективу хірургічного факультету одноголосно на посаду завідувача кафедри ортопедії і травматології № 1 рекомендована кандидатура професора Генріха Герцена.

Під час розгляду другого питання порядку денного професор Р. Моісеєнко представила претендента на посаду завідувача кафедри хірургії та трансплантології члена-кореспондента НАМНУ професора Олександра Усенка та зазначила, що за період відкритого конкурсу, який був оголошений в газеті «Урядовий кур’єр» № 147 від 01.08.2020 і на сайті НМАПО імені П.Л. Шупика, на посаду завідувача кафедри хірургії та трансплантології, надійшла одна заява від професора О. Усенка.

В обговоренні кандидатури на посаду завідувача кафедри хірургії та трансплантології професора О. Усенка взяли участь делегати конференції трудового колективу: професор Сергій Риков, професор Ольга Біляєва, професор Володимир Шкорботун, професор Валентин Сморжевський, декан хірургічного факультету доцент Володимир Шуба, які високо оцінили програму перспективного розвитку кафедри на найближчі 5 років. За результатами відкритого голосування делегатами конференції одноголосно прийнято рішення рекомендувати на посаду завідувача кафедри хірургії та трансплантології члена-кореспондента НАМНУ професора Олександра Усенка.

Актуальність матеріалу: 89.5% - 6 Голосів
Корисність матеріалу: 89.5% - 6 Голосів