В умовах реформування первинної ланки медичної допомоги в Україні, особливо на тлі несприятливої епідеміологічної ситуації щодо коронавірусної інфекції важливим є поповнення рядів лікарів загальної практики–сімейних лікарів новими молодими спеціалістами.

У цьому році на кафедру сімейної медицини та амбулаторно-поліклінічної допомоги Інституту сімейної медицини НМАПО імені П. Л. Шупика прибуло для навчання в очній частині інтернатури 44 лікаря-інтерна з різних регіонів України (Житомирська, Черкаська, Чернігівська, Київська області та м. Київ).

1 вересня 2020 р. на кафедрі відбулась вступна конференція для нових лікарів-інтернів, під час якої були представлені викладачі кафедри, надана інформація щодо основних положень кафедри сімейної медицини та амбулаторно-поліклінічної допомоги, напрямків її роботи, наявність матеріально-технічного оснащення та визначено форми навчання в умовах карантинних заходів з метою запобігання поширення COVID-19.

Лікарів-інтернів привітала завідувачка кафедри сімейної медицини та амбулаторно-поліклінічної допомоги професор Л. Матюха. Куратор циклу інтернатури доцент Т. Бухановська побажала лікарям-інтернам успіхів та натхнення під час навчання, а також наголосила на ретельній підготовці до складання ліцензованого інтегрованого іспиту КРОК-3.