12 вересня 2020 року співробіники кафедри кардіології провели он-лайн конференцію «Консиліум фахівців при коморбідних станах: чоловіче здоров’я»

Майстер-класи для лікарів провели найкращі спеціалісти в Україні: завідувач кафедри кардіології НМАПО імені П.Л. Шупика проф. М. Долженко, д.мед.н. С. Кожухов, проф. Г. Кожина, проф. Ю. Гурженко, к.мед.н І. Давидова, проф. В. Батушкін.

Спікери детально озвучили останні рекомендації щодо  чоловічого клімаксу та раку простати. Тріо спеціалістів психіатр, кардіолог, сексопатолог-уролог разом розібрали клінічний випадок чоловічого клімаксу. Кардіологи разом з ендокринологами зосередили увагу на  діагностиці та лікуванні типового хворого з нестабільною стенокардією за останніми рекомендаціями ESC 2020 non STEMI, лікуванні аритмій у хворого з метаболічним синдромом та нових препаратах для лікування серцевої недостатності при та без цукровому діабеті, як додаток до базової терапії.

Зручний час проведення та формат зустрічі в цю суботу зібрав більше 8000 лікарів разом.