З 16 по 18 вересня 2020 року успішно відбувся ІХ Міжнародний медичний Конгрес у рамках щорічного Міжнародного медичного Форуму IMF 2020 «Інновації в медицині — здоров’я нації», співорганізатором якого виступила НМАПО імені П. Л. Шупика.

Форум об’єднав науковий, дискусійний та діловий майданчики виставкового залу, що стало особливо важливим в умовах адаптивного карантину в зв'язку з пандемією COVID-19. Організатори подбали про всі умови безпечного перебування на Форумі, 5 конференцій проведено в новому дистанційному форматі – онлайн. Це відбувалось вперше: незвично, але безпечно, хвилююче, продуктивно.

16 та 18 вересня в рамках Конгресу кафедрою радіології проведено науково-практичну конференцію «Високотехнологічні мультимодальні методи діагностики». З доповідями виступили відомі спеціалісти та молоді науковці,  які поділилися своїми досягненнями, що дуже вразило учасників конференції деталізацією та раціональністю. Так, із цікавими доповідями виступили аспіранти кафедри радіології: Андрій Гурандо, Вікторія Кундіна, Юлія Сторожчук та Кирило Телуха. Молодими науковцями висвітлено ідеї для можливостей вирішення актуальних питань променевої діагностики, чим засвідчили повну самостійність професійної думки. В кінці лекційної частини всі учасники конференції мали можливість задати спікерам питання й отримали на них докладні відповіді.

В останній день Конгресу, 18 вересня, в рамках Всеукраїнської школи ультразвукової та функціональної діагностики для сімейних лікарів професор кафедри радіології Володимир Медведєв виступив із доповіддю про особливості викладання основ УЗД.  Дистанційна онлайн конференція дала змогу доєднати до участі широку аудиторію лікарів, висловити та почути пропозиції, обмінятись практичним досвідом, думками, поглядами, що турбують колег у зв’язку зі змінами законодавства.

В результаті усестороннього обговорення, учасники дійшли висновку, що навіть в умовах дотримання карантину онлайн спілкування дозволяє отримати корисну, необхідну та цікаву інформацію, поділитися думками, обмінятися досвідом і ознайомитися з найновішими технологіями, обладнанням, методиками.

Дотримуючись безпечних умов, проведено три продуктивних дні, що об'єднали спеціалістів медичної галузі в прагненні до професійного вдосконалення.