За співавторства завідувача кафедри гематології і трансфузіології професора Станіслава Видиборця вийшов друком навчальний посібник «Неврологічні, тромботичні і біохімічні порушення при еритроцитозах», польський науково-видавничий центр «RS Global Sp. z O.O.» (м. Варшава).

Виданню надано номер ISBN 978-83-956628-4-3. Наклад видання – 300 примірників.

У навчальному посібнику з позицій сучасного бачення викладено основні зміни з боку нервової системи при еритроцитозах різного походження, зокрема при справжній поліцитемії. Висвітлено проблему тромбогенних порушень, надана біохімічна характеристика змінення крові при еритроцитозах. Видання адресовано лікарям усіх спеціальностей практичної ланки охорони здоров’я, слухачам кафедр системи післядипломної освіти, лікарям-інтернам, студентам і викладачам медичних університетів і коледжів.

Друковані примірники видання представлено у ряді наукових медичних бібліотек Республіки Польща, зокрема Biblioteka Narodova (Warzaw),  електронну версію навчального посібника розміщено на сайтах academia.edu та науково-видавничого центру «RS Global Sp. z O.O.»  Найближчим часом електронну версію навчального посібника буде розміщено в інституційному репозитарії НМАПО імені П. Л. Шупика.