В останній декаді вересня відбулася найважливіша подія в діабетології - Щорічний конгрес Європейської асоціації з вивчення цукрового діабету, в якому взяли участь десятки тисяч лікарів і наукових співробітників з більшості країн світу.

Незважаючи на віртуальний формат, вся програма Конгресу була повністю виконана, були представлені результати дуже важливих досліджень в області діабетології, таких як EMPEROR-REDUCED, DAPA-CKD та багато інших. У роботі Конгресу активну участь взяв завідувач кафедри діабетології НМАПО імені П.Л. Шупика чл.-кор. НАМН України професор Борис Маньковский, який також продовжує виконувати функції члена Mentorship Academy даної Європейської асоціації.

Цього року професором Маньковським були проведені співбесіди з кандидатами, які бажають продовжити роботу в провідних діабетологічних центрах Європи і спільно з 4-ма іншими членами журі (провідними діабетологами Європи - професорами Болтоном, Дель Прато, Ам'єль і Матьє) були затверджені переможці конкурсу. Нові дані, отримані на Конгресі, будуть впроваджені в освітню та клінічну роботу кафедри діабетології.