2 грудня 2020 р. відбулася ревматологічна школа: «Діагностика та лікування запальних хвороб суглобів» у режимі онлайн. Відкрив школу завідувач кафедри терапії та ревматології, акад. НАМН України, проф. В. Коваленко.

Особливо цікавим та актуальним виявився круглий стіл «Covid – пневмонія у ревматологічних хворих», де модератором був акад. НАМН України, проф. В. Коваленко, а в дискусії взяли участь ревматолог, рентгенолог та інфекціоніст  к.мед.н. О. Гарміш, А. Рибак, Л. Мороз (Вінниця), проф. Н. Григор`єва (Київ).

В кінці відбулась презентація методичних рекомендацій з остеоартрозу та анонсовано проведення подібних шкіл найближчим часом.

Всі учасники мали можливість задати запитання в чаті, відповіді на них отримували після закінчення  доповідей.

Запис трансляції доступний після завершення Школи, отримати доступ до трансляцій ви можете на сайті: https://rheumahub.org.ua/.