3 - 5 грудня 2020 року Всеукраїнська громадська організація «Українська асоціація сімейної медицини» та Національна академія післядипломної освіти імені П. Л. Шупика провели науково-практичну онлайн конференцію з міжнародною участю «Гаряча тема: COVID-19 і коморбідні стани у первинній медичній допомозі» (м. Київ).

У заході взяли участь провідні науковці та фахівці з України, Ізраїлю, Великої Британії, Чехії, Франції, Німеччини, Польщі, Туреччини, Литви та Іспанії.

З метою ознайомлення лікарів з практичним досвідом деяких розвинених країн світу та України, в межах проведеного заходу, були розглянуті актуальні питання ведення пацієнтів з COVID-19 в тому числі на фоні коморбідних станів, представлені клінічні випадки з найпоширенішою патологією на фоні COVID-19 і підходи до їх вирішення у дітей та дорослих.

Серед найцікавіших подій під час проведення конференції варто відзначити ключову лекцію президента WONCA Europe щодо ведення пацієнтів з коморбідною патологією і COVID-19 у країнах Європи; Міжнародний круглий стіл сімейних лікарів-експертів з 10 країн світу з сучасних поглядів на питання ведення пацієнтів з COVID-19 на рівні ПМСД; секцію для викладачів сімейної медицини України з представниками Європейської академії викладачів сімейної медицини (EURACT) «Актуальні питання та стратегії ведення навчання онлайн», а також практичні доповіді, тренінги тощо.

Подія отримала активний відгук серед представників різних спеціальностей, які хочуть отримувати нові знання та підвищувати свій професійний рівень. Участь у конференції взяли лікарі та медичні сестри за фахом «Загальна практика – сімейна медицина», терапевти, педіатри, головні лікарі/директори Центрів первинної медичної допомоги та їх заступники з медичних питань, викладачі кафедр сімейної медицини ВНМЗУ, представники МОЗ України.

Доступність матеріалу: 49.5% - 2 Голосів