Європейська ліга професійного розвитку (ELPD) запрошує представників НМАПО імені П.Л. Шупика на дистанційне стажування. Найкращі спікери від Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie поділяться з вами цінною інформацією та яскравими презентаціями.

Стажування передбачає ряд онлайн-конференцій в зазначені дати з можливістю дискусії через перекладача з польськими колегами.

Стажування надасть вам нові теоретичні знання, ви опануєте новітніми унікальними методиками, набудете досвіду викладацької діяльності, обміняєтеся корисною інформацією із зарубіжними колегами та отримаєте нові наукові зв'язки. Пройти навчання та отримати цінні знання від цікавих лекторів – основна ціль стажування. Стажування організовано за допомогою програмного комплексу ZOOM з перекладом матеріалів та онлайн-конференцій українською мовою.

Дати стажування: 14 вересня - 09 жовтня 2020 року.
Під час стажування Вас чекає цілий ряд відеоконференцій за трьома модулями:

Модуль 1

Новітні та інноваційні методи викладання (дистанційний онлайн-курс та індивідуальна робота).

Модуль 2

Система вищої освіти в Польщі (дистанційний онлайн-курс та індивідуальна робота).

Модуль 3

Система вищої освіти у Європі (дистанційний онлайн- курс та індивідуальна робота).

Економічним Університетом у Кракові видається сертифікат на 120 годин усім учасникам стажування. Програма стажування відбувається з професійним перекладом на українську мову.

Загальна вартість – 175 євро.

Подальша інформація - [email protected]