Асоціація алергологів та клінічних імунологів Республіки Казахстан і Західно-Казахський медичний університет імені Марата Оспанова повідомляють про проведення 25 листопада 2020 року в м. Актобе Науково-практичної конференції з міжнародною участю «Актуальні проблеми алергології та імунології».

До участі в конференції запрошуються казахські та зарубіжні вчені, викладачі, магістранти та докторанти медичних вузів, науково-дослідних інститутів, наукових центрів, резиденти, інтерни, а також керівники та лікарі практичної охорони здоров'я: алергологи-імунологи, пульмонологи, лікарі загальної практики, терапевти, педіатри, отоларингологи, мікробіологи, інфекціоністи та лікарі інших спеціальностей.

Метою проведення конференції є ознайомлення з новітніми результатами фундаментальних і клінічних досліджень в галузі алергології та імунології, обговорення питань, пов'язаних з процесом інтеграції сучасних досягнень в галузі алергології та імунології з проблемами практичної охорони здоров'я. Програма конференції передбачає пленарне засідання, роботу в секціях, проведення майстер-класів.

Наукові напрямки конференції:

1. Сучасні досягнення клінічної алергології та імунології;
  2. Сучасні методи діагностики та лікування імунопатологічних станів;
  3. Сучасні методи діагностики і терапії найбільш поширених алергічних захворювань;
  4. Новітні досягнення в менеджменті алергічних захворювань;
  5. Досвід боротьби з короновірусом в період пандемії в Казахстані і світі.

Мови конференції: казахська, російська, англійська.

Формат проведення – онлайн.

Форми і умови участі в конференції:

Участь в конференції допускається в наступних формах:

• виступ з усною доповіддю;
  • участь в обговоренні доповідей, дискусії;
  • участь в майстер-класах;
  • публікації наукових статей в журналі «West Kazakhstan Medical Journal», додаток «Серія конференцій».

Заявку на участь в конференції з зазначенням форми участі (теми доповідей, теми майстер класів) просимо надсилати на електронну пошту: [email protected] до 25 жовтня 2020 року.

Статті приймаються (прикріпленим файлом) на електронну пошту: [email protected] до 25 листопада 2020 року.

Обсяг статті - до 5 стор. Вартість публікації статті - 700 тенге за одну сторінку (оплату за публікацію робити тільки після підтвердження про прийом до друку, копію квитанції, в відсканованому варіанті, необхідно надсилати на електронну пошту).

Статті будуть опубліковані в «WEST KAZAKHSTAN MEDICAL JOURNAL», в додатку «Серія конференцій».

Всі статті, що надійшли до редакції, проходять процедуру подвійного сліпого рецензування. Вищезгаданий журнал індексується в базі даних РІНЦ.

Організаційний внесок з учасників конференції не стягується.