Короткоручко Анатолій Олександрович – кандидат медичних наук, доцент

Освіта: Харківський медичний інститут

Професійна діяльність:

• 1977 - 1990 року працював лікарем-анестезіологом в Харківському НДІ загальної та невідкладної хірургії.
  • В 1986 році захистив кандидатську дисертацію на тему «Эффективность нейровегетативной защиты в регуляции сократимости миокарда во время обезболивания и операции».
  • З 1990 по 1995 роки працював лікарем-анестезіологом в університетській клініці «Сорока» м. Беер-Шева (Ізраїль), де пройшов повний курс підготовки з анестезіології, інтенсивної терапії та лікування больових синдромів.
  • з 1995 по 1999 рр. працював асистентом кафедри анестезіології та інтенсивної терапії НМАПО,
  • з 1999 року по теперішній час - доцент кафедри нейрохірургії НМАПО імені П. Л. Шупика.

Опублікував 48 наукових праць, з них 3 монографії.

В 2000 р. була видана монографія «Диприван», в 2001 р. написаний розділ в монографії «Повреждения позвоночника и спинного мозга». Основною науковою працею є керівництво для лікарів «Анестезия и интенсивная терапия в нейрохирургии», видана в 2004 році.

Веде курс ТУ «Больові синдроми в нейрохірургії та неврології» та ТУ «Особливості інтенсивної терапії та анестезіології в неврології та нейрохірургії»