Search

 
 

Національний університет охорони здоров’я України імені П. Л. Шупика запрошує на Zoom-вебінар, який проводиться у співпраці з Королівським коледжем патологів, Великобританія.

НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ ІМЕНІ П. Л. ШУПИКА оголошує конкурс в докторантуру, аспірантуру.

Університет отримав безкоштовний тестовоий доступ до електронних ресурсів видавництва Bentham Science. Доступ діятиме до 15 грудня 2021 року.

Шановні лікарі! Запрошуємо вас взяти участь у науково-практичній фаховій школі-семінарі «Контраверсійні питання з акушерства та гінекології»..

Шановні науково-педагогічні працівники та аспіранти НУОЗ України імені П. Л. Шупика. Відділ патентно-ліцензійної роботи запрошує вас до співпраці.

29 вересня, 01 жовтня та 04 жовтня 2021 року Державна науково-технічна бібліотека України проведе для всіх науковців України  серію вебінарів та майстер-класів на тему: «Використання постійних ідентифікаторів учених та установ, їх роль у науковій екосистемі. Інструменти ORCID для науковців». Заходи відбудуться  за підтримки Міністерства освіти і науки України у співпраці з ORCID.

Запрошуємо взяти участь у науково-практичній фаховій школі-семінарі «Клініко-практичні аспекти в сучасній неврології».

Національний університет охорони здоров'я України імені П.Л. Шупика оголошує додатковий набір здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня на заочну форму навчання за кошти фізичних та/або юридичних осіб за спеціальностями:

Шановні колеги! Запрошуємо до участі у вебінарі «Функціональні порушення гастродуоденальної зони та жовчного міхура. Складні питання», який відбудеться 11 вересня 2021 року.

15.09.2021 р. відбудеться науково-практична конференція «Безпека пацієнтів. Безпека медицини», присвячена Всесвітньому дню безпеки пацієнтів.

Шановні лікарі! Запрошуємо Вас взяти участь у науково-практичній фаховій школі-семінарі «Клінічні рекомендації в практиці акушера-гінеколога».