Search

 
 

Міністерство охорони здоров’я України, Буковинський державний медичний університет, Національний університет охорони здоров’я України імені П. Л. Шупика, Асоціація дитячих оториноларингологів України запрошує Вас взяти участь у роботі ІІ міждисциплінарної науково-практичної конференції з міжнародною участю: «Респіраторна школа в педіатрії, отоларингології та сімейній медицині».

Кафедра кардіології запрошує лікарів 17 квітня об 11:00 на консиліум. 

16 квітня 2021 року маємо честь запросити студентів, магістрів, інтернів, аспірантів, молодих вчених та лікарів стоматологів взяти участь у Науково-практичній конференції з міжнародною участю для молодих вчених на базі НУОЗ  України імені П. Л. Шупика, яка внесена у затверджений Міністерством охорони здоров’я України проєкт реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій, які проводитимуться у 2021 році.

Кафедра ендокринології НУОЗ України імені П. Л. Шупика розпочинає цикл тематичного удосконалення «Гінекологічна ендокринологія», який відбудеться з 14.04 до 28.04.2021 року. Ви отримаєте можливість ознайомитися з останніми консенсусами та гайдлайнами Європейської ендокринологічної асоціації.

Програма розвитку ООН в Україні організовує національний конкурс для пошуку ідей, натхненних природними системами і організмами, що вирішують проблему відходів. Участь у конкурсі буде цікава для науковців, дослідників, викладачів, студентів, аспірантів та інших представників НУОЗ України імені П. Л. Шупика.

Шановні партнери, компанії-учасники, організатори конференцій та відвідувачі!

Міністерство охорони здоров'я Республіки Білорусь і ДУ «Республіканський науково-практичний центр медичної експертизи та реабілітації» запрошують представників НУОЗ України імені П. Л. Шупика взяли участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції з питань медичної експертизи та реабілітації, яка буде проходити в третьому кварталі 2021 року.

Міністерство охорони здоров'я Республіки Казахстан, Західно-Казахстанський медичний університет імені Марата Оспанова запрошують взяти участь в LХ Міжнародній науковій конференції молодих вчених «Наука: вчора, сьогодні, завтра» в рамках 30-річчя Незалежності Республіки Казахстан, яка відбудеться 29 квітня 2021 року.

Науковці, дослідники, викладачі, студенти, аспіранти та представники адміністрації НУОЗ України імені П. Л. Шупика запрошуються на черговий вебінар від Magna Charta Observatory та Глобального студентського форуму. 

Шановні колеги! Відповідно до затвердженого Міністерством охорони здоров’я України проєкту реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій, які проводитимуться у 2021 році, маємо честь запросити студентів, магістрів, інтернів, аспірантів,