У 2020 році! Національним агентством України з питань державної служби (далі - НАДС) започатковано Всеукраїнський конкурс творчих робіт серед молоді (далі - конкурс), метою якого стало створення умов для пошуку, підтримки і розвитку амбітної та вмотивованої молоді, розширення її участі у формуванні та реалізації державної політики і державного управління, формування інтересу у молодого покоління до державної служби.

12 серпня - 20 вересня 2024 року «Європейська ліга професійного розвитку» разом з Білостоцьким університетом (факультет Наук про Освіту) організовує дистанційне стажування для педагогічнихі науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти I-IV рівнів акредитації незалежно від формвласності та підпорядкування за темою: «Дидактично-дослідницька діяльність у сучасному університеті: тенденції, виклики, напрямки змін».

У другому півріччі 2024р. з 26.09.2024р по 26.12.2024р кафедра ендокринології проводить наступні цикли:
- Спеціалізація з ендокринології  (для лікарів терапевтів та сімейних лікарів);
- Спеціалізація з  дитячої ендокринології (для лікарів- педіатрів)
.

В Національному університеті охорони здоров’я імені П. Л. Шупика здійснюється прийом на навчання для здобуття вищої освіти на другому (магістерському) рівні і на третьому освітньо-науковому рівні (аспірантура) для здобуття ступеня доктора філософії.

До 17 червня триває прийом заявок на навчальну програму EIT InfraBooster від Європейського інституту інновацій та технологій (European Institute of Innovation and Technology, EIT).

В Національному університеті охорони здоров’я України імені П.Л. Шупика регулярно проводяться 1,5 місячні цикли спеціалізації та тематичного удосконалення (0,5 місяця) для спеціалістів з фаховою передвищою медичною освітою.

Кафедра стоматології дитячого віку НУОЗ України імені П.Л. Шупика запрошуємо на фахову школу «Cучасні аспекти дитячої стоматології для практикуючого лікаря стоматолога».

International Journal of Medical Science and Dental Research (Міжнародний журнал медичних наук і стоматологічних досліджень, IJMSDR) запрошує подавати дослідницькі статті для публікації у випуску за червень 2024 року.

14 червня в 14.00 відбудеться вебінар, на якому має бути офіційно оголошено про другий конкурс подачі заявок на програму MSCA4Ukraine.