Google search

 
 

Висока професійна конкурентоспроможна  медицина в Україні не може бути забезпечена без якісного сучасного навчального процесу. НУОЗ України імені П. Л. Шупика, як і завжди, залишається серед лідерів медичної освіти в Україні й, як личить високорейтинговому закладу вищої освіти, продовжує вдосконалюватись.

Національний університет охорони здоров’я України імені П. Л. Шупика, як і раніше, залишається серед лідерів медичної освіти в Україні й продовжує вдосконалюватись – його викладачі підвищують свої знання та навички на міжнародних сучасних заходах, зокрема, викладацького спрямування.

24-27 травня у Афінах, Греція, відбувся VIII науково-практична конференція Міжнародної асоціації по вивченню аномально інвазивної плаценти (IS-PAS). Кафедра акушерства та гінекології №1 є членом цієї поважної міжнародної організації, яка займається питаннями розродження та профілактики ускладнень у вагітних з аномально інвазивною плацентою, за сучасної термінологією - Placenta Accreta Spectrum.

Кафедра акушерства та гінекології №1 приділяє значну увагу клінічній підготовці інтернів і аспірантів на основній базі кафедри - Київському обласному перинатальному центрі.

Національний університет охорони здоров'я України імені П. Л. Шупика та, зокрема, кафедра ендоскопічної та роботизованої загальної та метаболічної хірургії з гордістю повідомляють про успішне проведення науково-практичної медичної конференції "Освіта та інновації: лапароскопічна та роботизована хірургія", що відбулася 20-21 червня 2024 року.

На кафедрі функціональної діагностики в червні 2024 року відбувся черговий двотижневий очний цикл тематичного удосконалення «Основи ультразвукового дослідження серця та судин». Навчання проходили 13 лікарів з ультразвукової, функціональної діагностики і кардіологів з різних регіонів України. Заняття проходили на клінічній базі кафедри у багатопрофільній клініці «Мірум» та в ДУ «Інститут серця МОЗ України». Програма циклу охоплювала базові аспекти ультразвукового дослідження серця та судин, зокрема, оцінку структури та функції серця в нормі та при найпоширеніших захворюваннях, основи судинних досліджень, а також принципи ведення пацієнтів з серцево-судинними хворобами.

У відповідності до Переліку заходів БПР, запланованих на кафедрі дитячої оториноларингології, аудіології та фоніатрії НУОЗ України імені П.Л. Шупика у 2024 році, упродовж 21 червня 2024 року у м. Києві, відбулася науково-практична конференція «Інфекційні хвороби у дітей, клінічні прояви та ускладнення в отоларингології» з майстер-класом. Засідання конференції були проведені в on-line форматі.

20 червня 2024 року лікарі-інтерни кафедри хірургії та трансплантології Національного університету охорони здоров'я України імені П.Л. Шупика успішно пройшли державну атестацію з присвоєнням звання лікар-спеціаліст за спеціальністю «Хірургія».

На кафедрі терапії та ревматології Національного університету охорони здоров’я України імені П.Л. Шупика 07 червня 2024 року відбулась атестація лікарів-інтернів ІІ року навчання.

19.06.2024 року був успішно проведений заключний екзамен для лікарів-інтерів ІІІ року навчання. Оцінював роботу лікарів-інтернів потужний викладацький колектив профільної кафедри.

19 червня на кафедрі акушерства, гінекології і репродуктології відбулася атестація лікарів-інтернів зі спеціалізації «Акушерство та гінекологія» які завершили трирічне навчання в інтернатурі.

З 3 по 17 червня на кафедрі фармації було проведено цикл тематичного удосконалення «Актуальні питання оцінки медичних технологій». Цикл ТУ відзначився великим попитом серед спеціалістів різного профілю: фармацевтів, головних лікарів, лікарів інших спеціальностей тощо. Викладали на циклі завідувач кафедри фармації доктор фармацевтичних наук Сергій Соловйов та асистент кафедри фармації Максим Римар.

Читайте також