Search

 
 

13 квітня 2021 року відбулася онлайн презентація Програми академічних обмінів імені Фулбрайта в Україні. У заході взяли участь понад 35 науковців, викладачів, аспірантів, клінічних ординаторів НУОЗ України імені П. Л. Шупика. Вони долучилися до обговорення щорічних конкурсів.

Оголошено конкурс спільних українсько-литовських науково-дослідних проєктів для реалізації у 2022—2023 роках. Організаторами конкурсу є Міністерство освіти і науки України, Міністерство освіти, науки та спорту Литовської Республіки і Науково-дослідна рада Литви. Прийом заявок триває до 4 травня 2021 року.

1—3 квітня 2021 року відбулась науково-практична конференція з міжнародною участю «Актуальні питання нефрології, діалізу та трансплантації – День нирки в Україні 2021», присвячена Всесвітньому дню нирки (World Kidney Day 2021). Організатором заходу виступила кафедра нефрології та нирковозамісної терапії НУОЗ України імені П. Л. Шупика.

8 - 10 квітня 2021 року в місті Києві проходила одна  з наймасштабніших подій для  лікарів –неврологів, нейрохірургів та представників інших спеціальностей, які виявили бажання взяти в ньому участь  — V Міжнародна неврологічна конференція «Advances in Neurology», керівником та організатором якої була професор кафедри неврології № 1 НУОЗ України імені П. Л. Шупика Тетяна Слободін.

Другого квітня 2021 року у спеціалізованій вченій раді Д 26.613.02 відбувся захист на здобуття наукового ступеня доктора медичних наук за спеціальністю 14.01.30 «Анестезіологія та інтенсивна терапія» доцента кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Національного університету охорони здоров’я імені П. Л. Шупика Дмитра Дзюби на тему «Оптимізація анестезіологічного забезпечення під час стентування коронарних артерій».

05–06 квітня 2021 року завідувач кафедри медицини праці, психофізіології та медичної екології НУОЗ України імені П. Л. Шупика професор Д. Варивончик взяв участь в акредитаційній експертизі освітньої програми бакалаврського рівня за спеціальністю 229 «Громадське здоров’я»  в Національному університеті «Острозька Академія».

Шостого квітня 2021 року відбулося засідання новоствореної Громадської ради при МОЗ України з питань співпраці з Всеукраїнською Радою Церков і релігійних організацій (ВРЦіРО). Засідання пройшло в он-лайн форматі за підтримки Програмної ініціативи «Громадське здоров’я» Міжнародного фонду «Відродження».

Шостого квітня 2021 року відбулося засідання трудового колективу навчально-наукового Інституту сімейної медицини НУОЗ України імені П. Л. Шупика під головуванням голови профбюро професора Євгенії Гриневич, секретар – Інна Кулаковська.

Кафедра дитячих і підліткових захворювань Національного університету охорони здоров'я України імені П. Л. Шупика завжди підтримує ініціативи та бажання молодих лікарів удосконалювати свої знання та практичні навики в педіатрії. То ж коли звернувся лікар-інтерн кафедри Олександр Оліфір з проханням дозволити відрядження у волонтерських цілях до Мексики, керівництво кафедри пішло йому назустріч.

13 квітня виповнилося б 79 років Георгію Войтенку (13.04.1942 – 30.01.2020), відомому вченому та видатному педагогу, клінічному фармакологу, заслуженому лікарю України (2009), доктору медичних наук (1989), професору (1992), киянину, який близько 40 років пропрацював в НМАПО імені П. Л. Шупика (тепер – НУОЗ України імені П. Л. Шупика) та раптово відійшов у вічність рік  тому.

Організація підготовки лікарів-інтернів вимагає особливої уваги не тільки в плані їх практичної підготовки, а й в плані формування наукового підходу до спеціальності та залучення зацікавлених інтернів до наукової роботи.

Професор кафедри анестезіології та інтенсивної терапії НУОЗ України імені П. Л. Шупика Олександр Галушко взяв участь у програмі «Актуальне інтерв’ю» щодо постковідного синдрому на 24 каналі.