Search

 
 

З метою проведення профілактичних заходів проти гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2,14.06.2021 року в умовах КНП «Консультативно-діагностичний центр» Шевченківського району міста Києва працівникам Національного університету охорони здоров’я України імені П. Л. Шупика були проведені щеплення, вакциною Pfizer-BioNTech.

Кафедра медичної інформатики НУОЗ України імені П. Л. Шупика  спільно з Деґгендорфським технологічним інститутом (DIT-ECRI) з 2020 року проводить «DigiHealthDay (День цифрового здоров’я)».

25 травня 2021 року в межах XІІ Міжнародного медичного форуму «Інновації в медицині – здоров’я нації» Х Ювілейного Міжнародного медичного конгресу «Впровадження сучасних досягнень медичної науки в практику охорони здоров’я України» кафедра терапії Національного університету охорони здоров’я України імені П. Л. Шупика організувала та провела VІІ Терапевтичну школу «Сучасні підходи до діагностики, лікування та профілактики захворювань внутрішніх органів». Зареєструвалися 350 лікарів-терапевтів, лікарів загальної практики-сімейної медицини та інших спеціальностей.

29 травня 2021 року, у столиці Узбекистану, Ташкенті, відбулася міжнародна конференція «Сучасні можливості терапії пацієнтів із цукровим діабетом», яка зібрала велику кількість учасників з різних регіонів цієї країни. На конференції були розглянуті питання інсулінотерапії у хворих на цукровий діабет 1 і 2 типу з акцентом на досягнення компенсації захворювання і зниження ризику розвитку гіпоглікемічних станів.

До Дня медичного працівника та з нагоди дня народження почесну грамоту від Департаменту охорони здоров’я КМДА отримав завідувач кафедри загальної та невідкладної хірургії НУОЗ України імені П. Л. Шупика директор КНП «КМКЛ № 6» професор Вадим Крижевський.

На кафедрі терапії та ревматології Національного університету охорони здоров’я України імені П. Л. Шупика в липні 2021 року завершують навчання три клінічні ординатори іноземці: Наврадж Сінгх, куратор професор В. Казимирко, Д. Т. Сінгх, куратор доцент А. Крилова, Д. Х. М. Бін, куратор доцент Т. Сілантьєва.

З 01.06 до 15.06.2021 року на кафедрі дитячої анестезіології та інтенсивної терапії був проведений цикл тематичного удосконалення «Знеболення та невідкладні стани в педіатрії», розрахований на широке коло анестезіологічної спільноти.

На початку червня 2021 року була підписана угода про співпрацю між Національним університетом охорони здоров’я України імені П. Л. Шупика та приватною багатопрофільною клінікою R+ Medical Network, що дозволило розширити перелік клінічних баз НУОЗ України імені П. Л. Шупика, зокрема розташуванням на базі стаціонарного відділення цього лікувального закладу кафедри хірургії та судинної хірургії з метою реалізації комплексної програми спільної навчальної, наукової та лікувальної діяльності.

11 червня 2021 року в Інституті сімейної медицини Національного університету охорони здоров’я України імені П. Л. Шупика відбулася 4 сесія української фахової школи з міжнародною участю «Сучасні академічні знання у практиці лікаря загальної практики — сімейного лікаря» за підтримки Міжнародної громадської організації «Міжнародна асоціація «Здоров’я суспільства», Видавничого дому «Заславський», міжнародного науково-практичного журналу «Здоров’я суспільства», газети «Новини медицини та фармації» та медичного порталу http://www.mif-ua.com. Модератор школи: професор Олег Шекера.

25—26 травня в Самаркандському державному медичному інституті (Республіка Узбекистан) відбулась міжнародна онлайн-предметна олімпіада «Молодое поколение судебной медицины», організатором якої стали Міністерство вищої і середньої спеціальної освіти та Міністерство охорони здоров’я Республіки Узбекистан.

7 червня 2021 року, асистент кафедри діабетології Інституту сімейної медицини НУОЗ України імені П. Л. Шупика, к.мед.н. Ольга Орлик закінчила Міжнародний інститут глибинної психології та отримала диплом за спеціальністю «Практична психологія», спеціалізація «Психоаналіз».

9—10 червня 2021 року у місті Київ в форматі онлайн відбувся міжнародний науково-практичний семінар, присвячений поліпшенню життя жінок, які живуть з ВІЛ-інфекцією.