Search

 
 

У 2021 році Кафедра управління охорони здоров’я та публічного адміністрування започаткувала добру академічну традицію запрошувати для проведення лекцій гостьових лекторів, які є практиками і співробітниками органів центральної виконавчої влади, законодавчої та судової влади, а також представниками професійних спілок та роботодавців.

У листопаді 2021 року доцент І. Кучинська пройшла місячне стажування по типу «observership» у відділеннях анестезіології та інтенсивної терапії в університетській клініці в Лондоні у West Middlesex University Hospital (400 ліжок, відділення інтенсивної терапії загального профілю, відділення анестезіології, відділення акушерської анестезіології).

14 січня 2022 року, у межах виїзного дистанційного циклу ТУ «Актуальні питання патології опорно-рухового апарату» для лікарів ортопедів-травматологів міста Житомир, завідувач кафедри ортопедії і травматології №2 професор Микола Анкін на базі медичного центру «Асклепій» провів консультативний прийом пацієнтів з патологією опорно-рухового апарату.

У перші дні 2022 року відбулася приємна подія для всіх, хто любить історію медицини – вийшов з друку довідник «Календар знаменних дат і подій в анестезіології та медицині невідкладних станів».

12 січня 2022 року відбулось онлайн-засідання трудового колективу та вченої ради медико-профілактичного і фармацевтичного факультету. Декан факультету професор Віктор Трохимчук представив звіт декана за 2021 рік, в якому висвітлив основні показники навчальної, наукової та лікувальної роботи кафедр факультету. В обговоренні звіту взяли участь професори Василь Михальчук та Ірина Дзюблик, які подякували декану за плідну роботу. Звіт було затверджено одноголосно.

Важливою подією для кардіологів, терапевтів, лікарів з функціональної діагностики та суміжних спеціальностей в Україні стала поява практичного керівництва «Фібриляція і тріпотіння передсердь» (за редакцією О. Жарінова і В. Куця. – К., «Четверта хвиля»,  2022. – 244 с.).

Європейське товариство анестезіології та інтенсивної терапії (ESAIC) займає найбільш помітне становище серед анестезіологів і реаніматологів Європи та в інших країнах.

Кафедра ендокринології НУОЗ України імені П.Л.Шупика з 10.01 по 24.01.2022 р. проводить цикл тематичного удосконалення «Вибрані питання ендокринології підліткового віку».

Наприкінці 2021 року завершився 4-місячний цикл спеціалізації з функціональної діагностики. За обсягом викладеного матеріалу, різноманітністю форм навчання цикл спеціалізації завжди є найбільш серйозним випробуванням для кафедри функціональної діагностики протягом року.

Ось і завершився навчальний рік слухачів циклу спеціалізації кафедри ортодонтії Інституту стоматології, насичений лекціями, практичними заняттями, консультаціями пацієнтів, не менш активними онлайн заняттями, виступами на конференції молодих ортодонтів. Цікавий, насичений та продуктивний рік.

Кафедра педіатрії-2 разом із головним лікарем КНП «КМДКЛ№1» Ю. Кожарою зустрічають Новий 2022 рік з планами на продовження доброчинного співробітництва, вдосконалення діагностично-лікувального процесу, впровадження нових методів діагностики та лікування орфанних захворювань у дітей.

Відповідно до протоколу засідання стипендіальної комісії №6 від 15 грудня 2021 року, на якому було розглянуте питання матеріального заохочення аспірантів очної денної форми навчання за публікації у науково-метричних виданнях Scopus та Web of Science, матеріальне заохочення отримали наступні аспіранти: